Зусиллями обласної влади до Харкова повертається великий футбол

1 листопадаа 2018

Два роки тому спільними зусиллями Федерації футболу України та керівництва Харківської області після тривалої вимушеної перерви до Харкова повернувся великий футбол. Відтоді на стадіоні «Металіст» відбулися вже три поєдинки національної збірної України, де головна команда країни завоювала три впевнені перемоги. Сьогодні ж Федерація футболу України та Харківська облдержадміністрація  зробили спільну заяву  щодо проведення в Харкові матчу за Суперкубок УЄФА – йдеться на інтернет- порталі Харківської облдержадміністрації.

Історичним став недавній тріумф збірної під керівництвом Андрія Шевченка у матчі з Чехією.

Важливо, що в УЄФА і ФІФА відзначили високу якість організації міжнародних поєдинків у Харкові. Окрім того, і футболісти нашої збірної, і тренерський штаб, і експерти відзначали особливу атмосферу, яку своїми позитивними емоціями створювали на «Металісті» вболівальники.

Другий рік поспіль у місті відбуваються матчі групового етапу найпрестижнішого клубного турніру — Ліги чемпіонів УЄФА.

Окрім того, у цьому році вперше в історії у Харкові відбулися переможні для ФК «Житлобуд-1» три матчі кваліфікаційного етапу Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок та матч 1/16 фіналу змагань. Усі ці факти стали основою для спільного рішення керівництва Федерації футболу України та Харківської обласної державної адміністрації щодо підготовки заявки на проведення матчу за Суперкубок УЄФА у 2021 році на стадіоні «Металіст».Федерація футболу України повідомила УЄФА про готовність поборотися за право проведення цього поєдинку у Харкові.