Золочівська ОТГ відсвяткувала другу річницю від дня створення

12 Серпня 2019

Золочівська об’єднана територіальна громада відсвяткувала другу річницю  існування.  За цей період на Золочівщині було зведено і оновлено чимало об’єктів. Громаду з другою річницею від дня створення привітала глава області Юлія Світлична.

За останні роки на Золочівщині побудували та відновили цілу низку об’єктів – освітніх, соціальних, спортивних та інфраструктурних. Зокрема, на початку цього року розпочав роботу новозбудований фізкультурно-оздоровчий комплекс. Також на фінішну пряму виходить масштабна реконструкція старовинної будівлі місцевої музичної школи. Таких результатів вдалося досягти завдяки процесу децентралізаціїї та особистій підтримці губернатора Юлії Світличної.

Леонід Канівець, голова Золочівської ОТГ 

Я насамперед хочу висловити величезну подяку нашому депутатському корпусу обласної ради, нашому губернатору Юлії Олександрівні Світличній і знаєте, якби наш золочівський народ не був таким дружнім, ми б цього не досягнули.

Так, нещодавно поновили автобусний маршрут, який з’єднує Золочів із віддаленим населеним пунктом області – селом Леміщино.  Для місцевих відсутність маршрутного з’єднання було великою проблемою  – люди не могли дістатися до райцентру. Після звернення до губернатора автобусний маршрут відновили. Крім того, у Золочівському районі триває ремонт доріг. Так, наприклад, нещодавно відремонтували дорогу у провулку Лікарняному в селищі Золочів, який  з’єднує центральну вулицю з районною лікарнею. Під час святкування другої річниці створення Золочівської ОТГ багато уваги приділялося результатам та підбиттю підсумків.

Віктор Коваленко, перший заступник Харківської обласної ради 

Головне досягнення – це створення самої ОТГ, яка дала помітний поштовх до тих сподівань, які є у людей. А головне – це віра в те, що сама громада може управляти процесами, створювати плани і стратегію розвитку і, як результат, люди вже побачили відповідні зміни. На сьогодні ми очікуємо в Золочівському районі відкриття музичної школи, яка ремонту не бачила 40 років, будівництво 2 амбулаторій, немає села, в якому щось би не робилося, головне, що люди відчувають, що в їх селах щось робиться: або заміна вікон, або ремонт криші, або проект «Разом у майбутнє», або цільові субвенції, які йдуть з державного бюджету, з обласного бюджету, відповідно і бюджет громади зріс у декілька разів.

Під час робочої поїздки на Золочівщину голова Харківської облдержадміністрації завітала на святковий захід на центральній площі райцентру. Вона привітала громаду з визначною датою та нагородила почесними відзнаками Харківської обладміністрації кращих робітників ОТГ.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністраціїі

Шановна громада! Сьогодні – друга річниця з дня народження Золочівської об’єднаної територіальної громади.  Минулого року ви започаткували гарну традицію і сьогодні будуєте вже нову історію розвитку Золочівської ОТГ. За ці два роки ви вже змогли зробити чимало. Звичайно, ми й далі підтримуватимемо всі ваші гарні справи та плани, будемо виділяти фінансування, допомагати людям, завжди будемо поруч із вами.

Подарунком для гостей вечора став святковий концерт місцевих ансамблів та українського гурту «Без обмежень».

Ольга Сітковська, Макс Артамонов.