Зірка шоу-бізнесу Наталія Могілевська переїхала до Харкова

14 Травня 2019

Зірка українського шоу-бізнесу Наталія Могілевська  переїхала до Харкова.

У березні цього року українські ЗМІ сколихнула звістка про те, що одна з найпопулярніших зірок нашої естради Наталія Могілевська переїжджає з Києва до Харкова. Тода співачка прокоментувала це так, мовляв, має непереборне тяжіння та декілька цікавих проектів.

Як з’ясувалося, артистка стала тренером команди «Слобожанської ліги сміху», відкрила у місті філіал своєї вокальної школи, крім того, співачка пробує свої сили у мотиваційному ораторстві.

Наталія Могілевська, артистка

Я когда-то попала на «Голос. Дети» и увидела, как классно работать с совсем малышами, там совсем малыши-карандаши 6 лет, а сегодня моему самому маленькому ученику – 3 года. Вчера на выпускном в «Виктори-холл», 12 мая, там был отличный большой концерт, и вот самой маленькой участнице было 3 года.

Обіцянку відкрити школу співу Могілевська дала по завершенню проекту «Голос. Діти». Сьогодні в неї філіали у Києві, Одесі, Чернівцях і от тепер – у Харкові.

Крім того, артистка розповіла, що давно мала бажання взяти участь у гумористичному проекті «Ліга сміху» і таку можливість їй надали у Харкові.

Наталія Могілевська, артистка

Я попала на декабрьский финал и поняла, что это явление, родилось нечто, где живет молодость, юмор, любовь. Между прочим, глупые люди шуток не пишут. То есть в этом проекте умные, интеллигентные люди, девочки, мальчики, все классные. Это что-то невероятное.

2018-й рік для Наталії Могілевської став знаковим. Артистка випустила книгу про свій життєвий шлях та мандрівку до Індії. Книга стала хітом продажів року, що минув. В Індії співачка 3 роки жила в Ашрамі, де дотримувалась аскези. Взявши за основу професійний та особистий досвід та отримані духовні знання, Наталія вирішила поділитися ними зі своїми прихильниками. Частина від зібраних коштів за квитки від тренінгу і буде направлена до благочинного фонду з допомоги хворим дітям.

Наталія Могілевська, артистка

Из этого состоит наша жизнь. Каждого из нас. Что нужно ценить, растить, уважать, понимать, и благодарить.

У найближчіх планах артистки  – «Слобожанська ліга сміху» 14 травня та мотиваційний виступ, що відбудеться 15 травня у Харкові.

Ольга Сітковська.