Жителі мікрорайону «Сортировка», що на околиці Харкова скаржаться, що про їх дозвілля ніхто не піклується

21 Вересня 2020

Закинутий парк та клуб, що не працює. Жителі мікрорайону «Сортировка», що на околиці Харкова скаржаться, що про їх дозвілля ніхто не піклується. Подробиці далі.

Мікрорайон «Сортировка»– це околиця міста поблизу залізничного вузла. Здається тут все є для життя, але не для дозвілля. Єдиний парк нині занедбаний. Поки працював клуб за ним ще якось доглядали, тепер тут немає ані лавочок, ані освітлення – тільки сміття.

Валентина, місцева мешканка

Здесь у нас был шикарный парк, у нас цветы были мы поливали, убирали, лампочки у нас горели, лавочки у нас были, а теперь что – посмотрите. Бардак самый настоящий, самый настоящий бардак.

Що стосується клубу він не працює вже понад 5 років. Весь цей час місцеві хочуть, щоб він поновив роботу.

Людмила, місцева мешканка

Этот клуб нужен нам. Нужен нашим детям, нужно, чтоб его отремонтировали, открыли какие-то секции, кружки. Возить детей очень тяжело. Не у всех есть бабушки и дедушки, а родители работают. Да и дорого ребенка туда-сюда отвезти и за себя нужно заплатить. А здесь бы было хорошо, пришел ребенок, сам прибежал на секцию или в кружок.

Аби привернути увагу до парку та клубу місцеві влаштували суботник. Люди власноруч прибрали паркову зону від листя та сміття.

 Ігор Шрам, громадський діяч

Нам все рассказывают, про успешный Харьков, но давайте говорить правду. Мы все знаем, что успешный город – это, когда во всех районах хорошо. Тому пример этот клуб, он не работает более 4-х лет. Но мы будем делать все возможное, чтобы он заработал. Мы умеем строить и умеем сохранять то, что уже построено и то, что построим вместе.

Такі суботники жителі мікрорайону «Сортировка» планують проводити кожні вихідні  та сподіваються, що їх нарешті почують і облаштовані парки почнуть з’являтись не тільки в центрі міста.

Юлія Котелевська, Євген Сєріков