Журналістки телеканалу Р1 записали свою відповідь на карантинне відео музикантів

11 Квітня 2020

Журналістки телеканалу Р1, надихнувшись прикладом зірок світової поп-музики 90-х – гурту Backstreet Boys – записали свою відповідь на карантинне відео музикантів із закликом залишатись вдома на час обмежувальних заходів та не втрачати настрій і почуття гумору через це.

Королі поп-музики 90-х і кумири усіх підлітків того часу – гурт Backstreet Boys оприлюднили відео на пісню I want it that way. У відео кожен із 5 музикантів виконує свою партію, знаходячись вдома. Так артисти продемонстрували свої  домашні інтер’єри. Музиканти на своєму прикладі закликають шанувальників залишатись вдома під час карантину і проводити його із родиною.

Журналістки та телеведучі «Вечірніх новин» телеканалу Р1 надихнулись роботою співаків і зробили власне відео на кліп Backstreet Boys. Дівчатка намагались дотримуватись сценарію оригіналу, хоча щоб відтворити обстановку домівок зірок довелося докладати уяву.

Найскладніше було журналістці Юлії Котелевській, яка виконувала роль Ніка Картера, адже у відео співак танцює на фоні власного басейну.
Юлія Креативно підійшла до завдання та замість басейну використала власну ванну.

Юлія Котелевська, журналістка

Вот так рождается дом в Лас Вегасе, с бассейном, с растениями.

Олена ж Павличенко, яка була в образі  Ей Джея намагалася поєднати 2 ролі – матері та поп-музикната.

Олена Павличенко, журналістка

Златочка, дай маме поработать. Привет, мама. Привет!

А Анна Почапська, яка  співала за Кевіна Річардсона, залучила до участі двох своїх синочків. Батьком 2 хлопців є і співак, тому Анні дістався його образ.

Ольга Сітковська у дитинстві обожнювала Брайана Літтрела і навіть мала великий зошит із текстами пісень улюбленого артиста та його світлинами.

А Кристина Загребельна надіслала своє відео з Сан-Франциско, де вона вже рік перебуває зі своїм чоловіком.

Відео виклали на Ютюб-каналі «Вечірніх новин, його учасниці сподіваються, що воно підніме настрій тим, хто зараз знаходиться в домашньому режимі, та закликали всіх залишатись вдома.

Ольга Сітковська.