Земля для захисників України

18 Січня 2019

Понад півсотні військовослужбовців, які беруть участь у бойових діях на Сході країни, отримали земельні ділянки. Харківщина на сьогодні є лідером серед інших областей щодо виконання соціальних гарантій перед захисниками України.

Документи на передачу у власність земельних ділянок сьогодні отримали 58 військовослужбовців – учасників бойових дій на Сході країни. Серед присутніх і мати загиблого Костянтина Животченка. Чоловік активно брав участь у подіях на майдані, а після поїхав добровольцем на фронт. Загинув у 2016-му під час обстрілу за тиждень до того, як мав повернутися додому.

Лідія Животченко, мати загиблого учасника АТО

Спасибі всім, що помогли мені і допомагають.

Військові сьогодні отримали земельні ділянки площею від 10 до 12 соток у Дергачівськогому районі. Їх  вони зможуть використати під індивідуальне садівництво.

Василь Саранча, в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Харківській області

На сьогодні можу сказати, що відпрацьовано майже 11 тисяч 200 заяв і видано накази учасникам АТО для отримання земельних ділянок. В основному це земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства – більше 5, 5 тисяч і також для колективного садівництва – 2800.

Крім того, сьогодні провели жеребкування з отримання земельних ділянок для ведення особистого сільського господарства на території Барвінківського та Балаклійського районів. У ньому взяли участь 228 військових.

Марк  Беккер, перший заступник голови Харківської облдержадміністрації

Голова адміністрації Юлія Світлична постійно звертає увагу на необхідність виконання цього першочергового для влади завдання – надання вам, воїнам, героям, учасникам антитерористичної операції земельних ділянок у власність.

Загалом площа ділянок для ветеранів АТО у Харківській області, по яких було завершено, або триває оформлення документів, вже перевищила десять тисяч гектарів.

Юлія Котелевська, Євген Сєріков.