Збірна України з синхронного плавання з перемогою повернулася до Харківщини

22 Липня 2019
Збірна України з синхронного плавання з перемогою повернулася до Харківщини. Відтепер у дівчата є ліцензія, що дозволить приймати участь у Олімпіаді.
 
Дівчата зі збірної під дзвін власних медалей, аплодисменти і вітання зустрічаючих прибули на Харківщину, бо саме з харків’янок повністю  складається команда синхроністок. Днями Харківські спортсменки здобули шість медалей на чемпіонаті світу з водних видів спорту, збірна України посіла третє місце в комбінованій програмі. Свої емоції дівчатам важко приховати.
 
Марта Федіна, спортсменка збірної України з синхронного плавання 
Конечно, счастье очень неожиданно, нам очень приятно, спасибо всем большое.
Анастасія Савчук, спортсменка збірної України з синхронного плавання 
 Ты стоишь и хочется и плакать и обнимать всех, кто рядом, даже не знаю, как объяснить эти эмоции.
З Південної Кореї, дівчата привезли шість комплектів медалей один золотий і п’ять бронзових. Фантастичний виступ і фантастичний результат показала наша збірна.
Анатолій  Бабічев, заступник голови  Харківської облдержадміністрації   
Сьогодні дуже щасливий і радісний день, ми зустрічаємо нашу збірну з синхронного плавання, яка повністю у складі харків’янок. Ми завжди покладаємо надію на наших дівчат. Це спільна робота всіх, це і головний тренер Світлана Саїдова, це і залізниця, де  тренуються дівчата, і навчальні заклади і звичайно обласна влада. Тому спільними зусиллями хочу сказати, що Юлія Світлична особисто підтримує дівчат, дуже часто з ними зустрічається.
Після виступу на чемпіонаті світу спортсменки отримали ще одну ліцензію Олімпійські ігри в Токіо – 2020.
 
Катерина Садурська, радниця голови Харківської облдержадміністрації
 Наша сборная выиграла историческое золото,как для Чемпионата мира, так и для нашей страны. Поскольку Украина никогда не поднималась выше второго места в программах Чемпионата мира. Также наши девочки квалифицировались для участия вОлимпийских играх в Токио2020, поскольку наш дуэт уже выиграл предварительно лицензию, теперь еще и команда. Поэтому Украина будет представлена во всех видах программ.
Боротьба була важка – говорять тренери команди. Після такого вдалого чемпіонату світу, дівчата місяць відпочиватимуть, а потім збори і тривала підготовка до Олімпіади.
 
Світлана Саїдова, головний тренер жіночої збірної з синхронного плавання 
Они устали очень сильно, один месяц отдыха – перерыв, а потом уже начинаем подготовку к Олимпийским играм.
Збірна з синхронного плавання базується на Харківщині і з кожним роком їх результати покращуються, для  регіону і країні в цілому дівчата стали справжньою гордістю.
 
Віктор Христоєв, керівник обласного національного Олімпійського комітету 
Этот пусть, который достигла Саидова вместе со своей командой, то это путь длинной в сорок лет и то, что именно сегодня украинское харьковское синхронное плавание  признанно и достигает такие цели и вершины на международном спортивном уровне. На днях мы будем отмечать 365 дней до Олимпийских игр, и тут важно не просто взойти на подиум, а удержаться. Сберечь то, что уже накоплено за это время.
Нагадаємо, на минулих Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро Україну представляли 29 спортсменів з Харківської області. Збірна нашої країни з синхронного плавання у змаганнях груп і дуетів посіла 4-і місця. Задача наступного року покращити результати. 
Анна Почапська, Дмитро Поздняков