Заява Президента України.

17 Вересня 2018

Президент України Петро Порошенко скористався найбільшою на Сході Європи платформою публічної дипломатії, щоб заявити, що Україна назавжди прощається з Росією. На форумі YES, який три дні тривав у Києві, бізнесмени, політики і представники влади з різних куточків світу говорили про долю України і Європи в цілому. Вільна Україна надзвичайно важлива для всієї Європи, підкреслив Глава держави.

Петро Порошенко, Президент України

Україна – це величезний потенціал людської сили. Україна – це величезний потенціал людської віри, і ми це неодноразово демонстрували. Україна є єврооптимістичною країною з унікальною вірою в Європу. Щодо Євросоюзу, то хочу наголосити, що довершеним і завершеним цей грандіозний історичний проект може стати лише з Україною. Чому? Тому що, дорогі мої, ніякий не Урал, а наш північно-східний кордон і є кордоном сучасної європейської цивілізації. Український кордон – не Урал.

Президент попросив всіх бути оптимістами, працювати на благо України і сподіватися, що наступний форум YES відбудеться, як і до війни, у звільненій від окупантів українській Ялті.