Заступник голови облради зустрівся з ветеранами

7 листопадаа 2019

Головне – увага. Саме її нині потребують ветерани війни й праці. Багатьом із них – за вісімдесят. Вже вистачає проблем зі здоров’ям. Та передусім хочуть,  аби було кому вислухати і підтримати. Саме для цього постійно  відвідує ветеранські організації Харкова заступник голови Харківської обласної ради  Володимир Скоробагач. Днями він  вкотре завітав до одного  з таких об’єднань.

Володимир Скоробагач ніколи не приходить до ветеранів з порожніми руками. А сьогодні  поспішає на зустріч із величезним букетом білих троянд. Приніс  їх спеціально для Валентини Іллівни, яка відзначає ювілей.

Усміхнена та енергійна  жінка має значно молодший за свої роки вигляд. Говорить – спілкування з ветеранами-однолітками, піклування  про них додають сил та наснаги.  12 років  Валентина Євсікова є головою  первинної ветеранської організації, до складу якої входять майже тисяча вісімсот ветеранів  війни та праці, дітей війни та учасників бойових дій.

Валентина  Євсікова, голова первинної ветеранської організації 

У нас три подшефные школы  – 172, 164, 158-я. Во всех школах  у нас открыты музеи боевой и трудовой славы. Зарегистрированы они. У нас связь с администрацией, с учениками, с нашими пенсионерами, ветеранами всех категорий.

Впродовж багатьох років  проводити різні заходи ветеранам допомагає  заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач.  Втім, він часто навідується до  стареньких  без  якихось урочистих дат чи офіційної нагоди.

Володимир Скоробагач, заступник голови Харківської обласної ради

С большим удовольствием встречаюсь с этими людьми. Прихожу, уделяю внимание. Что им нужно? Конечно, внимание. Эти люди, им за 80 некоторым, уже – за 90. Некоторые прошли войну. В основном тут дети войны остались. Хочется поделиться с ними. Они рассказывают о своих проблемах. Проблем много. Пьем чай, едим конфеты, все это в теплой обстановке. Конечно, чем можем, тем поможем.

Про проблеми, що турбують ветеранів Володимир Скоробагач знає не з чуток. Говорить, перше, що їм потрібно – це,  звичайно ж,  увага.  Та крім неї необхідна допомога в лікуванні, вирішенні певних сімейних та матеріальних проблем.

Володимир Скоробагач, заступник голови Харківської обласної ради

Все, что можем доводим до конца. Стараемся, чтобы о нас не забывали и мы о них не забывали. Мужественные люди, которые строили наш город, которые вспоминали, как ходили на демонстрации, все это весело. Все это шутки, поют песни. Изумительные встречи проходят. Поэтому и в дальнейшем будем встречаться, будем уделять внимание и решать проблемы, которые у них накопились.

Підтримувати ветеранів Володимир Скоробагач обіцяє і надалі. Зокрема, говорить про необхідність  розширення  обласних програм, спрямованих на зміцнення соціального захисту мешканців Харкова і області.

Володимир Скоробагач, заступник голови Харківської обласної ради

Всех интересуют пенсии, оплата коммунальных услуг,  тепло.  Всем хочется нормально жить, чтоб что-то оставалось после того, как получат пенсию. В основном вся пенсия идет на оплату комунальних услуг. Но и здоровье у пенсионеров не то. Нужно покупать медикаменты. Нужно проверяться. Все это затратно. Существуют программы, которые обеспечивают бесплатные медикаменты, бесплатный прием врачей. Но они и  неэффективны, но их недостаточно, будем рассматривать эти вопросы и на сессии принимать определенные программы, чтобы больше уделялось внимание таким людям.

Ольга Шевченко, Віктор Сєріков.