Заступник глави області Анатолій Бабічев побував із робочою поїздкою у Первомайському районі

20 Березня 2019

Віце-губернатор  Анатолій Бабічев побував із робочим візитом у Первомайському районі. Заступник голови області  зустрівся з громадою, аби обговорити нагальні проблеми району та знайти шляхи їх вирішення.

З особистими питаннями і тими, що стосуються всієї громадськості, жителі Закутнівської сільської ради прийшли до заступника очільника області Анатолія Бабічева. Одна з проблем, з якою звернулися місцеві жителі – це  неякісні дороги у населеному пункті. Анатолій Бабічев зазначив – ремонт дороги державного значення Мерефа-Лозова-Павлоград цього року вже має бути закінчений.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації

Це, дійсно, наша з вами заслуга. Тому що ми постійно підіймали це питання – і Первомайський район, і Лозівський район. І це особлива заслуга губернатора, яка окремим рядком у бюджеті на 2019 рік особисто їздила, наполягала. Не відмовили – внесли. Дорога в 1 мільярд гривень запланована.

Нагадаємо, ремонт доріг знаходиться на особистому контролі голови області Юлії Світличної. Всі прохання та зауваження людей до обласної та районної влади були враховані. Жителям села також були надані консультації стосовно призначення субсидій за новим порядком, обговорені проблеми децентралізації та створення об’єднаних територіальних громад.

Свою зустріч із місцевими активами на Первомайщині Анатолій Бабічев назвав непростою, адже люди звертались з питаннями, які турбують їх вже довгий час. Так, проблема вуличного освітлення, за словами заступника губернатора, за пару років буде повністю вирішена у рамках програми «Енергія світла», яку ініціювала губернатор Юлія Світлична. Навіть у найвіддаленіших селах району люди прогулюватимуться освітленими вулицями. Від себе він зазначив, що Первомайщина змінюється і зміни ці стають все більш помітні.

Наприклад, Первомайський район є лідером щодо реформування освіти. Тож, завітавши до селища Біляївка, заступник губернатора навідався до Біляївського ліцею. Цього року з обласного бюджету та за особистою ініціативою голови області Юлії Світличної були виділені кошти на енергомодернізацію закладу.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації

Це утеплення фасаду, оновлення фасаду, щоб було ще більше тепло у закладі, більш комфорніше і, по-друге, це економія енергоносіїв. Звичайно, зовнішній вигляд для того, щоб школа, ліцей Біляївський мав сучасний, надзвичайно яскравий вигляд. 3 мільйони гривень вже виділено сесією обласної ради на минулому засіданні. Всього на проект треба 5.

Окрім цього, в ліцеї добудують спортивний майданчик. До початку нового навчального року облаштують класи Нової української школи. Наразі у школах всіх районів області створені ресурсні кімнати та медіатеки. Робота з покращення системи освіти на Харківщині триває.

Олена Павличенко.