Замах на харківського бізнесмена.

11 Жовтня 2018

Напередодні в Харкові біля одного зі спортивних  клубів, що на Клочківській відбулась стрілянина, в результаті якої отримав вогнепальне поранення харківський бізнесмен Владислав Безрук. Чоловік має кілька компаній, пов’язаних з охоронною, юридичною та аграрною діяльністю.

Олена Павличенко, кореспондент

Чоловік виходив з клубу біля шостої години вечора. Коли він наблизився до своєї машини – пролунали постріли. 10 куль влучило в машину самого бізнесмена, його охорони і навіть проїжджаючого повз авто.  Одна куля дісталась самому чоловіку.

Сліди від куль помітні і на стінах клубу. На асфальті – залишки крові. Бізнесмена було поранено в грудну клітину з правого боку. Коли Владислав Безрук намагався сісти в машину, зловмисник відкрив стрілянину. Кілька охоронців чоловіка, які були поряд, відкрили вогонь у відповідь, інші затягнули пораненого назад до будівлі. Вони ж вказали, що бачили спалахи від зброї з іншого боку дороги навпроти клубу. Там правоохоронцями було знайдено імовірне знаряддя злочину

Олег Бех, начальник Головного управління Нацполіції в Харківській області

Був встановлений автомат, який міг використати зловмисник – це автомат «АКМ» з розкладним прикладом. В ньому знаходився 1 патрон, і в магазині ще 23 патрони боєвих, калібру 5,45.

Наразі слідству відомо, що скоріш за все стріляла одна людина, але вона мала співучасників. Також, як стало відомо поліції, по відношенню до бізнесмена вже намагались скоїти злочин, проте до використання зброї не доходило. У Нацполіції у Харківській області висувають кілька версій, за якими міг бути скоєний злочин – або через боргові зобов’язання, або з метою залякування, шантажу чи помсти.

Олег Бех, начальник Головного управління Нацполіції в Харківській області

Крім того, замах міг бути скоєний невстановленою особою на замовлення інших осіб у зв’язку з його комерційною та професійною діяльністю. Крім того, з числа родинних чи дружніх зав’язків, тобто осіб, які йому відомі.

Потерпілого з місця події направили до лікарні, він втратив багато крові, говорять у поліції. Чоловіка прооперували, наразі його стан стабільний. Ніхто з перехожих чи відвідувачів клубу не постраждав. Слідчими відкрите кримінальне провадження за фактом замаху на вбивство. Охоронці потерпілого, які були на місці події та інші очевидці інциденту співпрацюють з поліцією, наразі ведуться слідчі дії.

Олена Павличенко, Віктор Сєріков.