Зайцева їхала не на зелений сигнал світлофору, – свідок жахливого ДТП

Зайцева їхала не на зелений сигнал світлофору, – свідок жахливого ДТП
24 Квітня 2018

Сьогодні відбулось чергове засідання у справі аварії на Сумській. Суд допитав двох свідків. Про це повідомляють харківські ЗМІ. Сімнадцятирічний харків’янин – Олексій Шапошников, – який того вечора був на місці ДТП, розповів: Зайцева їхала не на зелений сигнал світлофору. Але на який саме – не пам’ятає. Швидкість, з якою рухався Лексус, перевищувала сто кілометрів на годину, зазначив свідок.

Натомість підозрюваний Геннадій Дронов відмовився давати свідчення. Суд перейшов до вивчення матеріалів справи – речових доказів і експертиз. Нагадаємо, аварія сталась у жовтні минулого року. Там зіткнулись дві автівки – «Фольксваген» та «Лексус». Останній від удару викинуло на тротуар. П’ятеро людей загинули, ще шість отримали травми. А за тиждень після аварії ще одна постраждала померла у лікарні. Наступне засідання призначили на одинадцяте травня.

 


Speak Your Mind

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>