За депутаткою Юлією Світличною встановили стеження

25 Лютого 2020

За депутаткою Юлією Світличною встановили стеження. Зокрема, один із таких інцидентів зафіксований 20 лютого. Під час робочої поїздки до Лозової за Світличною стежили двоє чоловіків у штатському. Вони пересувались на «Мазді» червоного кольору із херсонською реєстрацією.

Анатолій Попов, довірена особа Юлії Світличної

Вони сказали, що вони – працівники правоохоронних органів, на вимогу пред’явити документи вони категорично відмовились і терміново покинули місце перебування. Той факт, що це було зроблено приховано і це робилось саме представниками правоохоронних органів, дає нам підставу робити висновки про те, що  щось планується, якісь події.

Олексій Шевчук, адвокат

Сьогодні ми звернулись до Національного бюро розслідувань та Національної поліції з відповідними заявами. Оскільки ми просимо встановити, хто ці особи, для чого вони там знаходяться, здійснюють незаконне стеження. Хто дав їм окрему вказівку і хто буде надалі контролювати цей процес та впливати на цих осіб. Чому ми знаходимось у Державному бюро розслідувань, тому що ми побоюємось за життя Світличної Юлії Олександрівни.