З перемогою Юлії Світличної на виборах Харківщина отримає потужне і ефективне представництво у законодавчій владі

25 Березня 2020

З перемогою Юлії Світличної на проміжних виборах до парламенту у 179-му окрузі Харківщина отримає потужне і ефективне представництво у законодавчій владі. Таку думку у програмі “Точка зору” висловив політолог Ігор Поліщук.

Перемога Юлії Світличної на проміжних виборах до парламенту на Харківщині є цілком логічною і була передбачуваною, говорить політолог та наводить низку факторів, що цьому сприяли.

Ігор Поліщук, доктор політичних наук

Перший фактор, вирішальний, – отой харизматичний ресурс, який має Юлія Світлична. Вона – яскрава жінка, вона – яскравий лідер з новим стилем лідерства. Вона не тільки може розповісти щось, а продемонструвати результати. Причому результати на благо нашого народу. Ті підсумки її роботи на посаді губернатора самі за себе свідчать. Я не маю сумнівів, що це тепер буде один із найкращих, найефективніших депутатів.

Крім харизматичності, новообрана народна депутатка має і вже продемонструвала хист до системного менеджменту та комунікації з людьми, під час того, коли керувала Харківщиною – продовжує наводити фактори, що стали запорукою перемоги Юлії Світличної на виборах, політолог.

Ігор Поліщук, доктор політичних наук

Замало опанувати рекламні тільки аспекти влади. Головне — досягати тих результатів, про які ти пропагуеш, заявляєш і таке інше. І тут Юлія Світлична завжди демонструвала єдність і слова, і діла. А коли люди бачать, що слова не розходяться з ділом, вони голосують. І правильно роблять. І я завжди закликав і закликаю дивитися на справи. Що людина реально створила за своє життя? Які результати вона показала? Не те, що вона обіцяла, які програми вона представляла. У нас було чимало красивих програм, але головне, щоб був конкретний результат на благо життя наших людей.

Згідно з результатами, які офіційно оголосила Центральна виборча комісія, за Юлію Світличну проголосували 78 відсотків виборців, які є безпрецедентною більшістю за результатами всіх виборів, що проходили в Україні за роки Незалежності. Втім, такий рівень довіри з боку виборців додає і відповідальності, адже своїми голосами люди також продемонстрували надію та сподівання, говорить Ігор Поліщук.

Ігор Поліщук, доктор політичних наук

Головна справа в тому, щоб виправдати ці надії. Скільки було в нас вже політиків, на яких сподівалися, що вони нам зроблять щастя, а вони виявилися нездатними. Але тут, я думаю, що буде один з перших випадків, коли і обіцянки, і реальні справи продемонструють, що це, дійсно, ефективна людина, менеджер, депутат, який не просто заявляє щось, а своїми справами підтверджує своє високе реноме.

Політолог впевнений, що з появою в українській політиці нових і разом з тим досвідчених управлінців, накшталт Юлії Світличної, позитивно вплине на якість роботи парламенту та життя пересічних українців.

Ольга Шевченко.