З нагоди Дня Конституції грамотами нагородили представників громадськості

28 Червня 2019

Грамотами Харківської обласної державної адміністрації з нагоди Дня Конституції нагородили представників громадськості. Захід відбувся у залі Харківської філармонії.

Представники обласної влади, громадських організацій, харків’яни зібрались на урочистий концерт з нагоди державного свята.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації

Всі ми, всі разом працюємо над тим, щоб зміцнювати нашу країну, розвивати її. Тому це, дійсно, непересічна подія. Я думаю, що все ж таки вже незабаром, завдяки спільній нашій роботі ми зможемо зробити Україну, дійсно, конституційною європейською країною.

28 червня традиційно на Харківщині, як і по всій країні, відбуваються урочисті заходи: покладання квітів, вшанування пам’яті видатних українців, тощо.

Україна має дуже давні традиції конституційності. Ми всі пам’ятаємо першу в Європі Конституцію Пилипа Орлика 1710 року. Ми пам’ятаємо законі Ярослава Мудрого. Тому, у нас є історія і, звичайно, з Конституцією є світле майбутнє.

Під час святкового концерту Анатолій Бабічев передав привітання від губернатора області Юлії Світличної. Харків’янам, чия діяльність спрямована на розбудову держави та розвиток України, а також за високий професіоналізм вручив почесні грамоти обласної адміністрації.

Грамоту отримав і Павло Федоров – голова міського осередку спілки ветеранів АТО. Говорить, це завжди приємно, коли відзначають людей, які боронили незалежність Батьківщини.

Павло Федоров, голова Ради спілки ветеранів АТО 

Если я и мои товарищи в 14-м году пошли отстаивать независимость нашей Родины, значит Конституция Украины нам не безразлична, мы защищаем ее. И чтобы она работала, мы до сих пор будем работать, не покладая рук.

Справжнім сюрпризом  стала почесна грамота для Віталія Посохова – голови міського осередку спілки ветеранів АТО.

Віталій Посохов, голова міського осередку Спілки ветеранів АТО

Ми працюємо з обласною адміністрацією. Дуже приємно, що нас, в усіх наших починаннях підтримують безпосередньо в Харківській обласній адміністрації. І дуже приємно працювати з такими людьми, які нам постійно допомагають в нашій праці.

Під час концерту на сцені звучали патріотичні пісні та українські композиції.

Ірина Дергоусова, Дмитро Поздняков.