З нагоди Дня фізкультури у Золочівському ФОКу відбулося свято

11 Вересня 2020

Про важливість розвитку спорту говорили сьогодні в Золочівському районі. З нагоди Дня фізкультури працівників та вихованців тамтешнього фізкультурно- оздоровчого комплексу привітав перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.

Віктор Коваленко – сам завзятий спортсмен. Захоплюється футболом та східними єдиноборствами.  Не з чуток знає, наскільки важливим є спорт  для виховання молоді і наскільки важливою  для самого спорту є підтримка з боку влади.  У період каденції Юлії Світличної на посаді голови Харківщини  розвитку спорту в області  приділялась особлива увага. Сьогодні Віктор Коваленко передав вітання та подарунки від  народної депутатки Юлії Світличної  тренерам та вихованцям Золочівського фізкультурно-оздоровчого комплексу та дитячої спортивної школи.

Віктор Коваленко перший заступник голови Харківської обласної ради

Фізкультура і спорт повинні бути на перших місцях. Тому що ми можемо втратити молодь. А наше головне завдання не втратити молодь. Надихнути її на те, зробити всі умови для того, щоб ми займали призові місця і на чемпіонатах Європи і на чемпіонатах світу, і олімпійських чемпіонів. Це системна постійна робота.

Саме системна та постійна робота з розвитку спорту велася на  Харківщині у попередні роки, коли регіон очолювала Юлія Світлична. За її ініціативи в області активно будувалися спортивні майданчики, фізкультрно-оздоровчі комплекси, футбольні поля. Тоді ж низка сучасних спортивних об’єктів з’явилася і в Золочівському районі. Сучасний фізкультурно-оздоровчий комплекс нині з однаковим задоволенням відвідують як дорослі, так і зовсім юні прихильники фізкультури і спорту.

Юрій Заболотний, голова Золочівської районної ради

Я дуже вдячний Юлії Олександрівні від себе особисто, від депутатського корпусу, від жителів району. Завдяки їй ми сьогодні маємо таке чудове приміщення, яке включає в себе комплекс будівель, яке дає змогу оздоровлювати не тільки дітей, а  і наших жителів району.

Сьогодні місцева дитяча  спортивна школа має шість відділень. Дітлахи займаються футболом, східними єдиноборствами,  волейболом боксом та іншими видами спорту. Усього спортивний комплекс  відвідує  понад три з половиною сотні спортсменів. Завдяки можливості тренуватися в належних умовах мають високі результати.

Юрій Заболотний, голова Золочівської районної ради

Завдяки Юлії Олександрівні у нас також з’явилося 3 футбольних майданчика з твердим покриттям. Це в селах – у селі Світличному, селі Феськи і у нас, у Золочеві. Це також дуже велика допомога. У нас дуже розвивається футбол і це дає змогу ще більше розвивати цей вид спорту.

За ініціативи Юлії Світличної в період її каденції на посаді голови області, на Харківщині були облаштовані десятки спортивних майданчиків, футбольні поля. Ледве не в кожному районі були зведені або почали будуватися фізкультурно-оздоровчі комплекси.

Світлана Сухомлин, Євген Карпенко