Ювілейний сезон Слобажанської «Ліги сміху» стартував у Харкові

22 Березня 2019

П’ятий – ювілейний сезон Слобажанської «Ліги сміху» стартував у Харкові. Змагання гумористів розпочалося з фестивалю, де з 14 команд оберуть кращих, які пройдуть до 1/8 фіналу. На заході побували і наші кореспонденти.

Пять, четыре, три, два, один.

У Харкові розпочався 5 сезон Слобожанської «Ліги сміху». Вже за традицією змагання відкрила губернатор області Юлія Світлична.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Поздравляю и приветствую всех на 5 юбилейном фестивале. 00:21 скл. 00:33 Харьков всегда был студенческим и молодежным центром, поэтому ребята, у нас много работы, будем двигаться до следующего юбилейного фестиваля. 50?  Как минимум 00:45 скл. 01:16 Хороших вам и ярких шуток, качественной оценки жюри, хороших эмоций и только позитивного настроения. В добрый час.

Цього року відбір на фестиваль Слобожанської «Ліги сміху» пройшли 14 команд – 4 з них харківські. Оцінювало конкурсантів зіркове журі.

Не можешь не убирать, не постирать, не еду приготовить. Зачем тебе нужны твои ногти?

За словами губернатора, Харків – це студентський і молодіжний центр України. Тому такі заходи мають бути невід’ємною частиною життя міста.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Мы уже 5 год подряд поддерживаем Слобожанскую «Лигу смеха», в которой принимают участие молодые команды. Это отличный старт, чтобы себя проявить для всей молодежи, которая креативная, инициативная, которая объединяется вокруг юмора. Мы за улыбки на лицах людей и за юмор, поэтому поддерживаем те начинания, которые дают возможность нашей молодежи развиваться.

Гра 1/8 фіналу Слобожанської «Ліги сміху» відбудеться за місяць – 22 квітня.

Юлія Котелевська, Дмитро Подняков