Юлія Тимошенко – кандидат у Президенти України

22 Січня 2019

Однопартійці одностайно підтримали  висування Юлії Тимошенко кандидатом  у Президенти України. Рішення було прийняте під час урочистого з’їзду членів партії.

Юлія Тимошенко, зі свого боку, розповіла присутнім про головні пріоритети з розвитку державності та економіки країни, які вона береться втілити у випадку перемоги на виборах. Тимошенко вкотре  навела головні тези власної стратегії «Новий економічний курс», де представила  власне бачення   можливостей підвищення середньої заробітної платні в країні, впровадження страхової медицини на тлі зменшення загального податкового навантаження на бізнес. Також пообіцяла  змінити загальну політику банків на користь розвитку мікрокредитування, яке, за її словами, допоможе в розвитку підприємництва та дозволить забезпечити українців доступним і якісним житлом через  довгострокові іпотеки.

Юлія Тимошенко, лідер ВО «Батьківщина»

Ми здатні  побудувати  країну. Але в той же час ми маємо думати про наше місце в глобальному просторі.  І тому я можу твердо сказати,  що наш головний стратегічний пріоритет у зовнішній політиці – це ЄС і НАТО. І в перший день нового Президента вся зовнішня політика буде підпорядкована цій стратегічній меті. Ми не просто маємо стати членами НАТО. Ми маємо стати членами НАТО негайно. У нас немає часу на розкачку. У документах НАТО прямо визначено, що у випадку військової агресії проти однієї з країн- членів НАТО, усі інші стають на воєний захист. Один за всіх. Всі за одного. Це те, що сьогодні  потрібно Україні.

Не відкладати пообіцяла Юлія Тимошенко і з реалізацією інших  представлених ініціатив, заявивши про готовність відмовитися від  посади Президента у випадку, якщо не зможе реалізувати їх впродовж перших ста днів. Аби українці  могли стежити за  виконанням запропонованої програми,  пообіцяла занести в оселю кожного роздрукований текст стратегії «Новий економічний курс» та символічну угоду з громадянами України.

Тепер  Юлія Тимошенко має зареєструватися  у Центральній виборчій комісії, яка після подання звернення та пакету необхідних документів, здійснює офіційну реєстрацію кандидатів. Нагадаємо, на сьогодні Центрвиборчком зареєстрував вже понад десяток кандидатів. Серед них  – самовисуванці –  Ігор Шевченко, Віталій Скоцик, Віталій Купрій, Ольга Богомолець, Роман Насіров, Юрій Бойко,  кандидат від партії “Об’єднання “Самопоміч” Андрій Садовий, від партії “Громадсько-політичний рух» Валентин Наливайченко, від “Соціал-демократичної партії” Сергій Каплін, кандидат від партії “Наші” Євген Мураєв, від партії “УКРОП” Олександр Шевченко, від політичної партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко, від партії “5.10” Геннадій Балашов.

Ольга Шевченко.