Юлія Світлична зустрілася з президентом Ізраїлю та представниками уряду

Юлія Світлична зустрілася з президентом Ізраїлю та представниками уряду
31 Травня 2018

Нагадаємо – під час робочої поїздки до Ізраїлю губернатор області Юлія Світлична взяла участь у міжнародній конференції “Видатні жінки, які досягають змін”.  Також керівниця регіону зустрілася з президентом країни.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Зустрілися із президентом, обговорили всі проблеми, які були підняті під час проведення конференції. Будемо сподіватися, що наші намагання відновити або активізувати співпрацю із державою Ізраїль сьогодні і декілька днів поспіль впродовж цієї дискусії будуть мати користь для нашої держави. Той досвід, який має держава Ізраїль, надзвичайно важливий для України, тому що ми маємо дуже гарну і плодотворну землю для того, щоб вирощувати, ми маємо розумні ідеї, які можемо втілювати в життя. За допомогою таких зустрічей, за допомогою таких обмінів, за допомогою таких проектів, ми можемо їх імплементувати в життя вже в Україні і від цього мати хист, як для економіки, так і для розвитку соціальної і гуманітарної сфери.

Також під час поїздки до Ізраїлю Юлія Світлична зустрілася з представниками уряду та впливових організацій, ще з міністром екології держави Ізраїль та міністром у справах Єрусалима. Під час зустрічі обговорили питання щодо подальшої співпраці та активізацією двосторонніх відносин між Харківщиною та Ізраїлем.

Катерина Махова