Юлія Світлична зустрілася з працівниками «Укрпошти»

Юлія Світлична зустрілася з працівниками «Укрпошти»
24 Травня 2018

Нагадаємо, нещодавно губернатор області вже була на «Укрпошті». Тоді вона вручила підприємству ключі від майже 40 нових авто. Також, Юлія Світлична наголосила на підвищенні зарплати працівникам установи. Цього разу голова регіону під час особистого спілкування почула проблеми поштарів.  Багато звернень стосувалось освітлення населених пунктів та освітлення доріг.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Немає освітлення і немає життя. І на це ми покладаємо велику кількість своїх зусиль, в цьому році, дійсно, запроваджений такий проект “Енергія світла”, який знаходиться під моїм особистим контролем. Ми розробили програму, до яких включено перелік тих сіл, які будуть освітлені у цьому році, а також цей проект розрахований на роки, і за три-чотири роки ми плануємо зробити максимальну роботу, щоб максимально освітити область.

Сьогодні з питаннями та проханнями про допомогу до голови ХОДА звернулося близько 30 співробітників підприємства – з різних районів області. Допомога  в ремонті доріг і об’єктів інфраструктури, питання у сфері ЖКГ, соцзахисту та охорони здоров’я  – це далеко не повний перелік проблем, з якими прийшли люди по допомогу до губернатора.

Алла Грищенко, начальник центрального відділення поштового зв’язку Краснокутськ-2

Есть такий проміжок дороги, по якій неможливо навіть проїхати. Це Качарівка, Тичинівка, Констянтинівка. З цим питанням я звернулася до Юлії Олександрівни, яка відреагувала на це питання і сказала, що обов’язково зроблять все можливе і неможливе.

У Краснокутську, кажуть місцеві, Юлія Світлична – частий гість.

Алла Грищенко, начальник центрального відділення поштового зв’язку Краснокутськ-2

Ми її  дуже часто бачимо в себе в районі, завжди відчуваємо підтримку Юлії Олександрівни. На сьогоднішній день будується спортивний комплекс, проходять ремонти в лікарнях, в школах, і будуть будуватися дві нові лабораторії, зробили дитячий парк, він тільки наповнюється, і рослинами, і квітами, і горками, і фонтанчиками, у нам в Красному Куті не було такого місця, де  погуляти з дітками.

Прийом губернатора –  каже керівник дирекції Укрпошти – безпрецедентна подія для установи.

Ваграм Гулян, керівник Харківської дирекції «Укрпошти»

Впервые губернатор на предприятии в почтовой связи ПАТ “Укрпочта” принимает работников с теми проблемами, которые не только на уровне почтовой связи, а на уровне сельских населенных пунктов, районных, даже дорожных. Мы благодарны Вам.

Втім, у дирекції «Укрпошти» за цей місяць Юлія Світлична вже вдруге.

Ірина Карпенко, керівник профспілкової організації харківської «Укрпошти»

От имени нашого коллектива поблагодарить, за то, что вы сдержали свое обещание. У нас на предприятии – губернатор, мы такого не помним. Люди с большой надеждой откликнулись на личный прием, очень много вопросов, и поэтому все надеются, что их вопросы будут решены.

Кілька співробітників «Укрпошти» звернулися до Юлії Світличної з проханнями про відновлення або монтаж мереж вуличного освітлення в населених пунктах Краснокутського, Богодухівського, Барвінківського та Шевченківського районів.

Олександр Корнієнко, провідний інженер відділення поштового зв’язку с. Піщанка, Красноградський р-н

Встреча оставила очень приятные впечатления в том плане, что Юлия Александровна очень открытый человек, очень хорошо идет на контакт, на встречу, и это вселяет надежду человеку при решении того или иного вопроса. Сама встреча прошла хорошо, мне понравилось.

Лілія Майстренко, начальник відділення поштового зв’язку с. Сугаровське, Сахновщинський р-н

Если честно, встреча прошла на высшем уровне. Я даже не ожидала, что так может быть. Такие высокопоставленные лица и так могут разговаривать с простыми людьми. Я работаю на почте уже 19 лет, и это первое такое посещение губернатора, и очень было приятно, что прониклись моей бедой.

Юлія Світлична пообіцяла, що в рамках правового поля зробить все можливе, аби допомогти працівникам дирекції у вирішенні їхніх проблемних питань.

Катерина Махова