Юлія Світлична зустрілась з кращими учнями регіону і їх вчителями

19 Грудня 2018

Подарунки для обдарованих дітей Харківщини та державні нагороди для кращих вчителів – очільниця регіону Юлія Світлична у святковий день зустрілася з освітянами.

Створити умови для навчання, які б надихали кожну дитину на нові здобутки – основне завдання, яким опікується обласна державна адміністрація і особисто губернатор Харківщини Юлія Світлична.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Коли ми декілька років тому дивилися, які ж наші сильні сторони, що першочергово потребує фінансування, ми виділили гуманітарну сферу. І вона показала результат. Наразі в цьому році виділено фінансування на підтримку освіти в 2 рази більше, аніж за два попередні роки разом узяті.

Школи навіть у найвіддаленіших куточках регіону починають ремонтуватися та оснащуватися сучасними меблями та обладнанням. Навчатися дітям стає цікавіше та простіше і всі вони мають однакові умови для отримання знань.

Віль Бакіров, ректор Харківського національного університету ім. В.Каразіна

Я просто хочу сказати слова щирої подяки команді Харківської обласної адміністрації, на чолі з Юлією Олександрівною, яка щодня робить, що може у складних умовах і в досить непрості часи, аби наша освіта була кращою і ви всі мали можливість розвиватися, зростати і бути такими, якими ви є.

Сьогодні, в День Святого Миколая обдарована молодь Харківщини отримала від очільниці регіону подарунки, а кращі вчителі – державні відзнаки.

Захар Майзеліс – вчитель фізики Харківського ліцею. Він готовить шкільні та студентські команди до виступів на міжнародних турнірах з фізики. Задля хорошого результату доводиться багато працювати, але цьому чоловік і присвятив своє життя.

Захар Майзеліс, вчитель Харківського ліцею №161 «Імпульс»

У нас огромная команда и мы все вместе работаем. Все мы вместе добиваемся этого и благодаря работе многих преподавателей, учителей, университета и школы, и вообще многих людей, которые нас поддерживают, помогают, нам удается достойно представлять Украину на международных турнирах.

Подякувала очільниця області та побажала наснаги не тільки вчителям, а й батькам обдарованих дітей. Вона пообіцяла, що і надалі будуть створюватися все можливі умови для розвитку такої молоді.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

У 2019 році пріоритетом буде гуманітарна сфера. Ми будемо продовжувати будівництво і відновлення лікарень і також будемо продовжувати приділяти увагу закладам освіти. Усіх рівнів – як дошкільної, так і шкільної. Звичайно, кооперація разом із вищими навчальними закладами, а також підприємствами надасть нам можливість створювати нові кластери для того, щоб діти могли навчатися упродовж всього життя. Від дошкільної освіти у школі, потім – вузи і, звичайно, потім реалізуватися уже у дорослому житті.

Харківщина пишається кожною перемогою талановитої молоді та їх наставників, зазначила Юлія Світлична, та в новому році побажала всім ще більшої наснаги для підкорення наукових вершин.

Олена Павличенко, Дмитро Поздняков.