Юлія Світлична взяла участь в акції «Червона лінія життя» в обласному центрі заготівлі та переробки плазми

15 Січня 2020

Юлія Світлична взяла участь в акції «Червона лінія життя», яка проходить в обласному центрі заготівки та переробки плазми.

Юлія Світлична 

Акция бессрочная и присоединиться к ней может каждый. От количества людей, которые сдают плазму зависит количество тех препаратов, которые получат бесплатно детки. Поэтому творить добро и делать добрые дела очень легко и приятно.

Приєднатись до доброї справи може кожен бажаючий. Процедура легка. Людині, яка прийшла до центру, найперше роблять клінічний аналіз крові, результати стають доступними менш ніж за хвилину.

Ольга Каніщева, фельдшер-лаборант

Основные мы смотрим – это гемоглобин, эритроциты, лейкоциты, тромбоциты и гематокрип. То, что нужно именно для сдачи крови.

Далі необхідно пройти терапевта, який дає дозвіл на проведення процедури. Відхилення від норм в аналізах, тиск чи навіть маленька вага можуть  стати перешкодами для здачі плазми. Сьогодні до акції приєднались навіть спортсмени.

Олександр Скорбач, капітан Національної збірної України з регбі

Знаете как, может моя кровь кого-то и спасет. Ребенка, взрослого. Мы должны помогать людям, если у нас это получается. Так что я надеюсь, мы поможем кому-то чью-то жизнь спасти.

Плазма – компонент для виготовлення багатьох ліків. Вона насичена вітамінами, гормонами, всіма поживними речовинами, необхідними людині.

Галина Сіроштан, директор Харківського обласного центру заготівлі та переробки плазми

Єдиний на Україні завод –«Біофарм плазма», який із нашої плазми і з плазми інших аналогічних закладів України переробляє плазму на лікарські засоби. Майже 20 найменувань лікарських засобів виробляє наш цей завод. Ці лікарські засоби використовуються для лікування хворих на онкологічні захворювання, з опіками, під час оперативних втручань ці лікарські засоби потрібні.

Використовують плазму і для лікування органних захворювань. В організмі плазма швидко відновлюється, вже на другу добу після забору матеріалу. Окрім всього процедура забору біологічного матеріалу корисна для самого донора, розповідають у центрі. Кров очищується від токсинів та речовин метаболізму.

Євген Красников, харків’янин

Здесь нахожусь впервые. И думаю, что этим своим посещением я не остановлюсь. Я буду помогать общественности, чем смогу. Своими действиями. Ради спасения деток.

Юлія Світлична вже не вперше здає кров та плазму та, у свою чергу, зазначає, що для неї здавати кров – дуже важливо ,адже її компоненти  підуть  на допомогу потребуючим.

Юлія Світлична

Наша кров пойдет в 16 городскую больницу, в отделение онкобольных и тем самым внесем свою маленькую лепту в выздоровление деток. Я считаю, что это гражданский долг каждого и если ты можешь чем-то помочь, ты обязан это сделать.

Після здачі крові Юлія Світлична на своїй сторінці у «Фейсбуці» залишила наступний пост:

Юлія Світлична

Присоединилась к правильному благотворительному проекту.
Сегодня сдали плазму крови для онкобольных деток, которая будет использована при изготовлении препаратов для лечения рака.

Отделение онкологии 16-й больницы г. Харькова получит бесплатные лекарства, в том числе и с нашей помощью.

Присоединяйтесь.
Помогайте тем, кто в этом нуждается.
Делать добрые дела всегда легко!

Акцію «Червона лінія життя» називають унікальною в Україні. В умовах недофінансування галузі охорони здоров’я пацієнти отримують можливість безкоштовно отримати необхідний компонент крові.

Олена Павличенко, Дмитро Поздняков.