Юлія Світлична вивела Харківщину в регіональні лідери – такі результати соцдослідження

12 Грудня 2019

Соціологічна група «Рейтинг» провела п’яте всеукраїнське муніципальне дослідження, де підбила підсумки календарного року. Під час опитування пересічні громадяни визначили, що екс-губернатор Юлія Світлична вивела Харківщину  в національні лідери.

З 6 вересня по 10 жовтня цього року соціологічна група «Рейтинг» провела опитування серед респондентів, які  дали високу оцінку роботі Харківської облдержадміністрації. Нагадаємо, що у цей час областю керувала Юлія Світлична.  Так, 60% опитаних схвалили діяльність обласної адміністрації.

Віталій Курочка, політолог 

Можемо констатувати, що Харківська обласна державна адміністрація отримала більшість схвальних відгуків і знаходиться на першому місці серед інших адмінстрацій. Перш за все це показники голови адміністрації пані Юлії Світличної  «Портал слово і діло» опублікував у вересні статистику. І по всім показникам Світлична мала перші сходинки і це впливає на роботу її команди і маємо спільний результат – якщо голова області займала перші сходинки, то і всі підрозділи та структури також на першій сходинці.

Протягом трьох років керування областю Юлією Світличною Харківщина вийшла на перші позиції за багатьма показниками, що відображені у багатьох рейтингах, серед таких показників і соціально-економічний розвиток, і інвестиційна привабливість, довіра серед населення до дій Світличної та промисловий розвиток регіону.

Олена Бугло, політолог 

При губернаторстві Світличної в області почали реалізовуватися масштабні проекти – будівництво та відновлення соціальних об’єктів, серед яких – лікарні, школи, дитячі садки, фізкультурно-оздоровчі комплекси, стадіони та спортивні майданчики. При Світличній працівники академічних театрів почали отримувати надбавку 30% до заробітної платні.  Зараз депутатка активно працює над тим, щоб цю надбавку зберегли працівникам театрів і у наступному році.

Юлія Світлична, депутатка Харківської обласної ради 

Мое твердое решение, что такую практику нужно продолжать, у людей небольшая зарплата, культуру нужно поддерживать на 2020 год, надо запланировать эту надбавку в полном объёме, чтобы люди смогли получать эту минимальную надбавку, это минимальное финансирование. Эта норма пока не учтена в полном объёме, я надеюсь, что Департамент финансов доработает и внесет финансирование данной сферы. То, что было достигнуто в 19-м году, надо, как минимум, сохранить этот уровень.

Результати рейтингу, де 60% опитаних схвалили діяльність обласної адміністрації за часів губернаторства Юлії Світличної – це закономірність, кажуть політологи та експерти, адже соціальна інфраструктура в області постійно розвивалась.   Зокрема, йдется про відновлення і велику роботу у дорожній сфері –  відремонтовані сотні кілометрів дорожнього покриття, в Лозовій взагалі побудована нова дорога, чого досі не було в сучасній незалежній Україні. Відновлені та споруджені наново амбулаторії Налагоджені дипломатичні взаємини з десятками міжнародних партнерів. Інвестиційний клімат зусиллями Юлії Світличної  дозволяє і  зараз заходити на ринок регіону великим міжнародним компаніям.

Анна Почапська, Дмитро Поздняков.