Юлія Світлична виконала 100% обіцянок

9 листопадаа 2019

Результати роботи Юлії Світличної на посаді голови Харківської облдержадміністрації  оприлюднив аналітичний портал «Слово і діло».  За висновками експертів, вона виконала всі обіцянки, які давала людям.  Відтак має 100 відсотковий показник відповідальності.

Ігор Поліщук, доктор політичних наук

Сам факт каже за себе, що це – менеджер нової формації. Вона демонструє весь час, що гасло, яке я  дивився і в інтернеті, вона часто про це пише, що справи кажуть краще, ніж слова про людину. Вона відповідає за свої вчинки, за свої дії і це знаходить відображення в рівні ефективності її менеджменту в рівні розуміння тих процесів, які відбуваються в суспільстві.

Експерти наголошують на унікальному вмінні Світличної комунікувати та розумітися на потребах всіх без винятку верств населення Харківщини.  Юлія Світлична очолювала Харківську обласну адміністрацію три роки поспіль та

саме ці вміння допомагали їй забезпечувати  стабільність у регіоні та унеможливлювало будь-які спроби розхитування ситуації, кажуть експерти. Гарантії безпеки та спокою дали результат. В область прийшли інвестиції, повернулися великі спортивні події. Авіаперевізники стали боротися за можливість працювати на Харківщині.

На посаді голови Харківщини  Юлія Світлична впродовж всієї каденції була лідером різноманітних рейтингів щодо відповідальності та  ефективності роботи голів обласних держадміністрацій.

Деякі плани нею  були виконані навіть на випередження. Так, наприкінці 2018-го року вона заявила, що до 2020-го на Харківщині будуть відремонтовані всі обласні лікарні. Але вже станом на 24 жовтня 2019 року під обіцянкою стоять висновки експертів «виконано».  Паралельно за цей період капітальні ремонти були проведені у всіх районних лікарнях та десятках медичних закладів по всій області. Майже всі отримали нове обладнання для обслуговування пацієнтів та комфортної роботи персоналу. Не залишились поза увагою заклади  освіти і культури.

Олена Бугло, політичний експерт

Юлия Александровна проработала главой ХОГА  чуть больше чем 3 года. Этот период ее работы показателен развитием Харьковской области. Были закончено большинство объектов долгостроев, на которые харьковчане и жители области уже и не рассчитывали.  Были построены большие объемы  объектов инфраструктуры – социальные, медицинские учреждения, была достроена Харьковская филармония.  Много объектов были построены и закончены.

Серед знакових об’єктів, які Юлія Світлична пообіцяла відновити і зрештою дотрималась обіцянки, – дороги. Минулого року в області було реконструйовано рекордну за останні десятиліття кількість автошляхів. У 2019-му їхня кількість ще збільшилась. На особливу увагу заслуговує ситуація із багатостраждальною автотрасою Харків – Мерефа – Лозова – Павлоград. Її не відновлювали від самого будівництва. А це – більше  60 років. Тільки зусиллями Юлії Світличної   та завдяки її переконливості витрати на капітальний ремонт цієї магістралі були внесені  окремим рядком до державного бюджету 2019-го року. Напевно, це вартувало чималих зусиль. Та,  знаючи звичку Світличної  не кидати слів на вітер, жителі Харківщини у якийсь період почали сприймати обіцянки губернатори  як справжні гарантії.

Світлана Кушнір, політичний експерт

Впроваджуються всі слова, які вона давала,  всі гарантії, скажимо так. Колись Юлія Світлична, відвідуючи Лозівщину, сказала, що обов’язково буде сприяти цьому місту, щоб там була відновлена дорога сполученням Харків-Лозова через Первомайськ. Цього року не просто відновили цю дорогу, а ще й побудували вперше в Україні за останні роки  об’їзну, для того, щоб убезпечити центр міста, через який раніше йшли потоки машин, від дорожньо-транспортніх пригод.  Окрім того, школи будуються, дитсадки ремонтуються.

Експертка невипадково говорить про ремонт та будівництво шкіл та дитячих садків у  реальному часі.  Започатковані та профінансовані за ініціативи Юлії Світличної роботи тривають і після завершення її каденції. Найближчим часом мають відкритися дитячі садочки в Пісочині та Південному. Завершується  масштабна реконструкція найдовшого мосту в Андріївці і чимало інших об’єктів. Тож позитивні результати   діяльності Юлії Світличної на посаді голови області Харківщина буде отримувати ще тривалий час.

Ольга Шевченко.