Юлія Світлична візьме участь у проміжних виборах народних депутатів

13 Лютого 2020

15 березня на Харківщині пройдуть проміжні вибори в народні депутати по 179-му виборчому окрузі.  На окрузі наразі зареєстровані 11 кандидатів в народні депутати.  Сьогодні про бажання взяти  участь  у проміжних виборах народних депутатів по 179 виборчому округу  висловила Юлія Світлична. Про це вона написала на своїй сторінці у «Фейсбуці».

Юлія Світлична 

Прийняла рішення взяти участь у виборах.
179 округ, багато співпрацювали з людьми, але й ще багато чого необхідно зробити.
Продовжимо.

Людям потрібні увага, захист, розвиток громади та вирішення конкретних проблем. Добре знаю це, бо народилася у Харківській області. Тут живу і працюю. Разом з людьми.
Турбота і повага до людей – ось моя політика!

Разом ми забезпечимо енергію перетворень для Харківщини і всієї України. Включаймося!)

За даними громадянської мережі «ОПОРА», на проміжних виборах народного депутата, які відбудуться 15 березня,  зможуть проголосувати понад 150 тисяч жителів Зачепилівського, Красноградського, Кегичівського, Лозівського, Сахновщинського районів та міста Лозова Харківської області. На території округу будуть діяти майже 190 виборчих дільниць. Нагадаємо, кандидати у депутати можуть подати документи до Центральної виборчої комісії для офіційної реєстрації кандидатом на виборчих перегонах в окрузі до 13 лютого включно. Громадянська мережа «ОПОРА» здійснює спостереження за перебігом виборчого процесу.