Юлія Світлична сьогодні з робочим візитом у Страсбурзі

5 Жовтня 2018

Губернатор Харківщини Юлія Світлична сьогодні з робочим візитом у Страсбурзі.  Вона бере участь у засіданні Бюро Конгресу регіональних влад Ради Європи. Нагадаємо, Юлію Світличну в жовтні 2016 року було обрано Віце-президентом Палати регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, вона входить до складу Бюро Конгресу.

У французькому Страсбурзі під час засідання Бюро Конгресу регіональних влад Ради Європи на порядку денному декілька питань, які планують розглянути в ході засідання – адміністративна реформа Ради Європи, підготовка до проведення 35-ї сесії Конгресу, що відбудеться 6-8 листопада 2018 року та виборів до керівних органів Конгресу, стан місцевої та регіональної демократії в країнах – членах Ради Європи.

За інформацією, яку надала Юлія Світлична, в першу чергу, на Конгресі,  губернатор відстоює нагальні інтереси нашої країни.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

«Як завжди, в Конгресі регіональних влад ради Європи відстоюємо інтереси України. У пріоритеті – питання подальшої європейської інтеграції, міжнародної співпраці та формування позитивного іміджу нашої країни в Європейському Союзі. Постійно відчуваємо підтримку нашої країни з боку європейських партнерів – не тільки на державному, але й на регіональному рівні».

У свою чергу європейські колеги всебічно підтримують Україну у багатьох питаннях. Приклад цьому – проведення 10-го міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи.». Цього року форум зібрав понад 600 учасників, 35 міжнародних делегацій та 18 надзвичайних та повноважних послів – це безпрецедентна кількість.

Шпреса Курета, Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Албанія в Україні

Це важливо не тільки для Харківщини, але і для всієї України, я бачу це, як відкриття нових можливостей, я певна, що це працює для двох  сторін. Великий інтерес від інших країн – учасників форуму – бізнес-підприємців, я рада цьому, і тому,  що група албанських бізнесменів вперше приїхала взяти участь у форумі. І я бачу багато можливостей.

У цьому році в рамках форуму було підписано угоди майже на 6 мільярдів гривень. Те, що Харків задає новий формат міжнародних економічних відносин відмітили Президент країни та представники Уряду. Нагадаємо, форум пройшов за підтримки та ініціативи голови області Юлії Світличної.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 

За підсумками економічного форуму ми маємо домовленості, маємо підписаних контрактів на суму майже 6 мільярдів гривень, які нададуть можливість завантажити наші промислові підприємства, ми маємо аграрні досягнення і сьогодні підводимо підсумки врожаю 2018 року.

Під час форуму підписано мільйонні контракти із заводами «Південкабель», «Електроважмаш», «Турбоатом» із вітчизняними та закордонними інвесторами. Вони забезпечать роботою більше десяти тисяч людей мінімум на три роки.

Олександр Лукашов, заступник директора Департаменту економіки та міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації  

 Наприклад, контракт по модернізації ГЕС в Таджикистані, де переговори були розпочаті на минулому форумі, хотіли підписати на 10 форумі, але по особистому проханні Президента Таджикистану підписуємо контракт там. Далі – контракт по «Укргідроенерго», який фінансується ЄБРР, підписаний він буде через тиждень.

Як повідомила  голова області Юлія Світлична зі  Страсбурга –  продовжується робота з іноземними партнерами.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

 «Продовжуємо послідовний розвиток співпраці з країнами Європи на всіх рівнях.. Рада Європи»

Нагадаємо, розвиток промисловості та завантаження державних підприємств замовленнями – пріоритет у роботі губернатора області. Так, Юлія Світлична неодноразово підіймала це питання перед представниками центральної влади. Постійно голова області проводить роботу із залучення інвесторів у наш регіон. До речі, іноземні партнери підкреслюють велику інвестиційну привабливість  Харківщині та комфортні умови, що створені обласною владою для ведення бізнесу у регіоні.

    Анна Почапська, Віктор Сєріков.