Юлія Світлична привітала співробітників Служби безпеки України з професійним святом

27 Березня 2019

Голова Харківської області Юлія Світлична привітала співробітників Служби безпеки України з професійним святом. Напередодні, вона зустрілася з особовим складом та керівництвом обласного управління спецслужби. Докладніше далі.

День Служби безпеки в Україні відзначають 25 березня. Саме цього дня 1992-го року Верховна Рада ухвалила відповідний Закон. 27 років поспіль українська спецслужба є однією з найважливіших ланок безпеки в усіх сферах життя, – підкреслила голова області.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

На нашу долю випало немало випробувань,  викликів, але завдяки вашій самовідданій праці, патріотизму, професійним навичкам всі ті незгоди, які могли захопити Харківську область у вирі вибухів та стрілянини, ви із честю пройшли. Я вам щиро дякую за ваш патріотизм, професіоналізм і за вашу фаховість.

До привітань долучився й начальник головного управління Нацполіції у Харківській області Олег Бех.

Олег Бех, начальник ГУ Нацполіції у Харківській області

Прийміть щирі привітання від особового складу нашого главку з Днем СБУ. За весь період Незалежності України ваша служба виконує одну із важливих державних функцій – це національна безпека України і кожного громадянина.

Вітаючи співробітників СБУ із професійним святом, голова області відзначила, що на їхньому рахунку багато операцій, які залишаються невідомими широкому загалу. Але є й резонансі затримання. Губернатор особливо подякувала тим, хто кілька днів тому попередив можливість теракту у Харківському метрополітені, врятувавши десятки людських життів.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Найбільше викликів саме у цей час – час російської агресії – набувають диверсійні дії. І я дякую всім вам за ту роботу, яку ви проводите, не допускаючи можливості ворогу користуватися слабкістю правоохоронною системи України.  Знаю, що на вашу фаховість і відданість можу розраховувати. Адже такі дії упереджують можливість дестабілізації усієї держави. Я знаю, наскільки вагомий вклад ви робите в те, щоб тримати форпост всієї держави.

Голова обладміністрації вручила кращим співробітникам СБУ Почесні грамоти та відзнаки, а начальнику обласного управління спецслужби Андрію Носачу подякувала за віддану працю.

Оксана Кириченко