Юлія Світлична провела прийом громадян у регіональній філії «Укрзалізниці»

12 Липня 2019
Губернатор області Юлія Світлична провела прийом громадян у регіональній філії «Укрзалізниці». Майже 15 життєво-важливих питань були вирішенні  не більш ніж за годину. 
 
У губернатора області Юлії Світличної в регіональному управлінні «Укрзалізниці» є приймальня, як і на багатьох підприємствах області. Таких підхід керівниця регіону  визначила для себе та своєї команди давно. Особисте спілкування з людьми та вирішення кожної конкретної проблеми – пріоритет у роботі голови області.
 
Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 
Ми завжди будемо їздити туди, де люди працюють відпочивають навчаються або живуть, для того, щоб поспілкуватися та оперативно відреагувати на ті питання, які потрібно вирішувати.
Сьогодні прийшли на прийом працівники Південної залізниці, головне, що це не представники високих посад, а звичайні робітники – касири, монтери, прибиральники, чергові, водії, бухгалтери та інші. Андрій Яловенко з Люботину, на особистий прийом до губернатора приходить не вперше.
Рассказывайте, как Люботин поживает? Отлично поживает, сперва хочу поблагодарить за помощь, которую Вы оказываете, Люботин процветает, много, что делается. Да, действительно, за последнее время, совместными усилиями  мы сделали очень много. СКЛ. Когда есть инициатива людей, нам приятно работать, приятно предоставлять необходимую поддержку.
 
Люботин має проблеми із водопостачанням та каналізацією і для того, щоб їх ліквідувати, місту потрібна сучасна асенізаційна машина.
 
Андрій Яловенко,  начальник виробничого підрозділу «Люботинська дистанція колії» 
В настоящее время, городу Люботину нужна вакуумная машина для очистки сточных вод. В настоящее время, есть машина, она 60х годов, она технологически устарела. Я обратился к губернатору, потому что есть опыт обращений. В прошлом  году мы просили у губернатора мусоровоз, она не отказала и приобрели два мусоровоза и сейчас меня громада делегировала, надеемся, что нам помогут.
 
Люботинець у розмові зі Юлією Світличною зазначив, що місто наразі розвивається – дороги ремонтуються, з’являється освітлення, дитячий садок, будинок культури, лікарня  відновлюються.
 
Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 
Если у нас всё получается, значит мы едем правильным путём, значит таких людей и компания нужно держаться. Обязательно буду поддерживать Люботин. Спасибо Вам за вашу активность. Передавайте всем привет и на сессии скажите, что средства будут выделены. Договорились. 
Увага приділяється не лише одному конкретному місту, робота наразі йде по всій області, приділяється значна увага сфері житлово-комунального господарства.
 
Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 
Ми будемо і в подальшому приділяти увагу ремонтам доріг, інфраструктури, щоб людям було легше добиратися і лікуватися на місцях.
Загалом по допомогу до голови області  звернулися люди з проблемами, що пов’язані із сферою транспорту, будівництва та ЖКГ, соцзахисту та охорони здоров’я. Нажаль основна їх частина стосувалася матеріальної допомоги на лікування та проведення медичних обстежень. Усі звернення розгляне профільна обласна комісія з надання одноразової матеріальної допомоги. Крім того, Юлія Світлична відзначила, що частину піднятих питань вирішують обласні програми, і про це пацієнтів мають інформувати лікарі.
Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 
Дійсно велика кількість людей звертається за допомогою до лікарів були обізнані, що за рахунок обласного бюджету, наприклад, поставити кардіостимулятор, ми закуповуємо штучні суглоби, ліки, нове обладнання тощо. Люди мають про це знати та використовувати ці можливості. Хочу ще раз звернути увагу лікарів, які обслуговують людей, щоб вони спрямовували  пацієнтів на ті можливості, які передбачені фінансуванням з обласного бюджету.
Олена прийшла просити допомоги для своєю мами.
Олена Буканова 
Я представляю сейчас интересы своей мамы, ей сделали операцию, поставили 4 стента. Операция дорогая и лечение тоже, поэтому обратились за помощью финансовой к губернатору.После встречи, спасибо огромное, обещали нам возмещение помощи до 20 тысяч, будем лечиться.
Таких звернень багато. Під час особистих прийомів і не одне не залишається без реакції губернатора.
Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 
Ті можливості, які є в обласному бюджеті, вони доступні для усіх людей, для усіх мешканців.
Наталія також прийшла просити допомогу на лікування онкологічного захворювання родички.
Наталія Миргород 
 Обратились за помощью к Юлии Александровне  обещала помочь. Финансоваю помощь – единоразовая,выплата на химиотерапию.
Юлія Світлична  відзначила, що всі питання, які були озвучені в ході прийому, взяли на особистий контроль керівники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації.
 
Анна Почапська, Євген Сєріков