Юлія Світлична провела черговий особистий прийом

14 Грудня 2018

З особистими та суспільними питаннями люди звертаються до губернатора області Юлії Світличної. Напередодні очільниця регіону провела черговий особистий прийом. Цього разу – в економічному університеті імені Кузнеця.

Бути ближче до людей. Губернатор Юлія Світлична вкотре провела особистий прийом. В економічному університеті імені Кузнеця по допомогу до губернатора звернулось близько десятка людей. Більшість з них стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування. Катерина Сидоренко працює сторожем бібліотечного корпусу. Жінка розповідає – трирічному онуку поставили діагноз гострий лейкоз.

Катерина Сидоренко, сторож бібліотечного корпусу Харківського національного економічного університету імені С. Кузнеця

На лечение нужно больше 100 тысяч гривен,  я попыталась обратится к вам, может вы чем-нибудь поможете.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Рассмотрим, и максимум, который мы можем выделить, чтоб вылечить внука – мы выделим. Я уже дала поручение департаменту здравоохранения, чтобы они посмотрели, есть ли у нас бюджетные программы по обеспечению медикаментами

Володимир Челенко працює в університеті майже двадцять років. Чоловік прийшов із проблемою. Каже, дороги поблизу селищ Вільхівка та Сороківка – практично нема.

Володимир Челенко, головний механік  Харківського національного економічного університету імені С. Кузнеця 

Там дороги в ужасном состоянии. Практически, на легковой машине проехать очень трудно, поэтому просьба была к губернатору восстановить дорогу. Получил положительный результат, очень доволен. Думаю, что это все будет выполнено 01:05

Також, питання, з якими звернулись працівники вишу, стосувались громадського транспорту. Єлизавета Севрюкова розповідає – щодня їздить на роботу зі Змійова в маршрутці без опалення. Та й чекати транспорт інколи доводиться по 40 хвилин.

Єлизавета Севрюкова, диспетчер Харківського національного економічного університету імені С. Кузнеця

Полтора часа находится в транспорте, который не отапливается и лед, как с внутренней стороны автобуса и с наружной очень тяжело. Губернатор ответила, что вопрос будет решаться, по крайней мере, в час пик добавят количество автобусов из 40 мин. минут до 20. И будет проведены технические работы, чтоб автобусы отапливались и отвечали технике безопасности.

На наступний рік на допомогу людям в обласному бюджеті заклали п’ятдесят мільйонів гривень. Це у три рази більше ніж цього річ, зазначила губернатор. Завдяки цьому допомогу зможуть отримати ще більше жителів регіону.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Ми дуже багато спілкуємось з людьми, виїжджаємо в колективи, щоб бути ближче до людей. проведемо особистий прийом. Турбота і увага до проблем людей – найголовніше. Тому будемо продовжувати роботу в Харківській області

Так, нещодавно очільниця регіону зустрічалась з колективом Інституту Монокристалів, була на підприємстві «Житлобуд-2», до цього відвідувала заводи «ХТЗ», «Південкабель», університет радіоелектроніки та багато інших підприємств та установ  регіону.

Кристина Загребельна, Дмитро Поздняков.