Юлія Світлична перемогла у виборчих перегонах із підтримкою 78%

24 Березня 2020

Центральна виборча комісія оголосила офіційні результати проміжних виборів на 179-му окрузі. Із величезним  відривом від інших учасників перегонів –  із результатом у 78% голосів переможницею стала Юлія Світлична. Лідерка перегорнів оприлюднила звернення  до земляків, де вона не тільки  подякувала людям  за довіру, а й закликала об’єднатися, аби разом долати труднощі, з якими нині зіштовхнулась країна.

78% виборців на проміжних виборах в 179-му окрузі віддали свої голоси за Юлію Світличну. Сьогодні Центральна виборча комісія оголосила офіційні результати виборів.

Ірина Єфремова, член ЦВК України

Згідно з Законом  України «Про вибори народних депутатів України» вважати  обраним народним депутатом України Світлична Юлія Олександрівна, 1984 року народження, освіта вища. Виконавчий директор громадської організації “Єдність та розвиток”. Проживає у місті Харкові, беспартійна, самовисування, яка отримала більшість  відносно інших кандидатів у депутати, які балотувалися на одномандатному виборчому окрузі № 179, голосів – 30 194. Прошу колег  підписати протокол.

Після оприлюдення протоколу у газетах  “Голос України” і “Урядовий кур’єр” обрана народним депутатом України Юлія Світлична впродовж 20-ти днів зможе подати необхідні документи до ЦВК для реєстрації народним депутатом України. А сьогодні лідерка перегонів оприлюднила звернення до земляків, у якому дякує за довіру.

Юлія Світлична

Я дякую усім, хто віддав свій голос за енергію  перетворень. Дякую кожному з вас.

Безпрецедентний рівень довіри потребує прямопропорційного рівня відповідальності від політика і його лідерка перегонів обіцяє виправдати. Зокрема, і  про це йдеться у  зверненні Юлії Світличної, де вона не тільки  подякувала людям  за довіру, а й закликала об’єднатися, аби разом долати труднощі, з якими нині зіштовхнулась країна.

Юлія Світлична

Підтримка 78-ми відсотків – це велика довіра до мене, але це і велика відповідальність перед вами. Складні часи потребують відповідальних рішень. Коли небезпека нависає над країною, усі зобов’язані об’єднатися на захист людей. Сьогодні страшна хвороба ділить нас не на владу чи опозицію, лівих чи правих. Вона ділить нас на байдужих та небадужих.  На зустрічах з вами я бачила лише небайдужих. Весь цей час ми були разом і складні часи пройдемо також разом. Я людей не залишу.

Нині  політичні амбіції мають відійти на другий план, адже всі зусилля треба спрямувати на підтримку людей аби врятувати їх від страшної хвороби, наголошує у своєму зверненні Юлія Світлична. Тож обіцяє залишатися вірною інтересам виборців та об’єднати навколо себе всіх, кому так само небайдужа доля людей та  країни.

Юлія Світлична

Як  говорила раніше, до жодної фракції не піду і звітувати буду перед людьми, а не перед партіями. Слово тримаю і зроблю все від мене залежне, щоб об’єднати всіх небайдужих. Небайдужих до здоров’я та життя людей, до розвитку економіки та промисловості, до захисту української землі, до збереження лікарень, шкіл та підвищення  соціальних гарантій.

З реалізації саме цих обіцянок Юлія Світлична планує почати свою роботу у парламенті.