Юлія Світлична надала допомогу медикам Кегичівської поліклініки

11 Квітня 2020

Народна депутатка України Юлія Світлична продовжує надавати підтримку медикам районів Харківської області. Цього разу  вона передала лікарям Кегічівської поліклініки засоби індивідуального захисту. Також до допомоги медпрацівникам депутатка залучила меценатів – мережу АЗС Sunoil, яка надала тисячу літрів пального місцевій службі екстреної допомоги.

Станом на п’ятницю в Харківській області зафіксовано 6 випадків зараження на Covid-19, всього в Україні заразилися 2203 людини. На передовій у війні із вірусом знаходяться, в першу чергу, медпрацівники і саме вони особливо потребують забезпечення засобами індивідуального захисту.
Зважаючи на це, народна депутатка України Юлія Світлична передала до Кегичівської поліклініки 1000 медичних масок, 1000 пар рукавичок, 3 безконтактні термометри та 5 захисних костюмів.

Анатолій Федоров, головний лікар Кегичівської ЦРЛ

Наша установа отримала конче необхідні речі, допомогу, це, дійсно, і термометри, і маски, це ті речі, які нам необхідні в роботі. Це обов’язково, бо в першу чергу нам треба захистити наших  медпрацівників, ну і для подальшої роботи. Це, справді, велика допомога, хочу подякувати Юлії Олександрівні за те, що вона нас не забуває.

У Кегичівській лікарні працює майже 200 осіб. Поліклінічне відділення приймає більше 100 тисяч пацієнтів на рік. А щодня до поліклініки навідується близько сотні людей, є терапевтичне та дитяче відділення. Стаціонар розрахований на 80 ліжок,  у ньому є гінекологічне та хірургічне відділення.
Наразі лікарі району щоденно готуються до викликів, що можуть бути пов’язані із розповсюдженням Covid-19, кожного дня відбуваються освітні вебінари та онлайн-майстер-класи. Лікарня чекає на тести, а медпрацівники кажуть, що радіють тому, що тепер хоча б частково забезпечені засобами індивідуального захисту.

Гуар Вачаганова, завідуюча Кегичівською поліклінікою, педіатр

Во время карантина, когда мы контактируем с больными, конечно, это очень необходимо, меняется очень много масок, конечно, те запасы, которые есть, их не хватает. Спасибо большое Юлии Александровне за помощь, которую нам оказывают, нам очень приятно, что о нас не забывают, потому что мы работаем с людьми, у которых инфекции, и мы не знаем с чем контактируем. Мы заказали, нам выделили с районного бюджета деньги на покупку тестов, заказали.

На момент зйомки, за словами медпрацівників Кегичівської поліклініки, у районі не зафіксовано жодної підозри на Covid-19. Тим не менш, зазначають лікарі, наразі велика кількість хворих на сезонний грип, ГРВІ, пневмонії та інші вірусні інфекції, тож так чи інакше, а захисту медики потребують кожного дня, а в умовах карантину – особливо.

Вікторія Бєлявцева, представниця народної депутатки Юлії Світличної

Сьогодні до Кегичівської районної лікарні ми передали від народного депутата України Юлії Світличної передали маски захисні, передали рукавички, передали захисні костюми і пірометри для вимірювання дистанційно температури у людей, тому що нагальна потреба, лікарі працюють на передовій, ми, на жаль, маємо вірусну інфекцію у всьому світі, ми маємо карантин, а лікарі працюють, стоять на стражі здоров’я людей і їм конче необхідно самим не заразитися, не захворіти.

Велику роботу роблять Служби екстреної допомоги. Кегичівський район – це майже 800 квадратних кілометрів, тож від того, чи може швидка доїхати до пацієнта чи ні – залежить його життя. Народна депутатка України Юлія Світлична, розуміючи потреби мешканців районів області, залучила до співпраці меценатів – мережу АЗС Sunoil, які забезпечили співробітників Служби екстреної допомоги необхідним паливом.

Олександр Мейєрс, представник мережі АЗС Sunoil 

Мы компания Sunoil, представители национальных АЗС Украины, сегодня помогаем Кегичевской станции скорой помощи, потому что они на передовой в борьбе с пандемией, мы уверены, что наша помощь поможет и надеемся на это. Сейчас нужно сплотится всем вместе и чем раньше мы начнем помогать, тем раньше вирус отойдет и мы начнем жить так, как раньше. Мы передали 500 литров бензина, 500 литров дизтоплива для скорой помощи.

Фельдшер служби медичної допомоги розповіла, що на день буває від 8 до 20 викликів, це і вірусні хвороби, і серцеві напади, і проблеми із тиском і звичайні ГРВІ.

Любов Велицька, фельдшер Служби екстреної допомоги

Ми сьогодні отримали бензин, дизтопливо, це для нас дуже необхідно. Ми вдячні Юлії Олександрівні, це в перший раз, завжди коли волонтери приїжджають в лікарню, то завжди забувають про екстрену допомогу, тож сьогодні ми дякуємо Юлії Олександрівні, що вона не забула, бо ми теж на передовій.

Наступним отримає необхідні засоби індивідуальної безпеки для медиків та пальне Зачепилівський район.Ольга

Сітковська, Дмитро Поздняков.