Юлія Світлична обговорила з очільником МОЗу ситуацію з високим рівнем захворюваності на COVID-19 в Харківській області

24 Вересня 2021

Народна депутатка України Юлія Світлична обговорила із Міністром охорони здоров’я ситуацію, яка склалась на Харківщині із розповсюдженням коронавірусу та закликала Уряд втрутитися, оскільки нинішня обласна влада продемонструвала неспроможність вирішувати нагальні проблеми. Подробиці – у сюжеті.

Народна депутатка Юлія Світлична занепокоєна динамікою розповсюдження коронавірусу на Харківщині та трагічними наслідками бездіяльності нинішньої обласної влади, яка не спромагалась підготувати регіон до чергового наступу небезпечної хвороби. Про це Світлична написала на своїй сторінці у «Фейсбук».

Юлія Світлична, народна депутатка України

Ще два тижні тому на засіданні Парламенту попереджала Уряд, що у Харківській області регіональна влада не здатна виконувати свої функції самостійно, і якщо Уряд не втрутиться і не допоможе, то в регіоні виникне складна ситуація із розповсюдженням COVID-19. На жаль, так і сталося, Харківська область зараз має найгіршу динаміку серед усіх регіонів країни щодо росту захворюваності та кількості летальних випадків. Тільки за останню добу кількість захворілих в 4 рази більше ніж одужавших!

 

Та виступом у Парламенті занепокоєна критичністю ситуації на Харківщині народна депутатка не обмежилася і обговорила її із профільним міністром.

Юлія Світлична, народна депутатка України

Сьогодні мала розмову із міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком з приводу цієї ситуації.

Домовились про конкретні дії з боку міністерства, найближчим часом буде створена робоча група щодо допомоги та аналізу ситуації в області. Бо паперові звіти і реальність – абсолютно різні речі.

Відзначу, що міністр конструктивний, та повністю розуміє проблему. Домовились про його допомогу та особливу увагу до стратегічного для країни регіону.

 

Станом на сьогодні  переважна більшість показників на Харківщині відповідає «помаранчевому» рівню епідеміологічної небезпеки. Про це свідчить статистика Міністерства охорони здоров’я.

 

 

 

Ольга Шевченко