Які цікаві культурні заходи можна відвідати протягом тижня?

10 Січня 2020

«Вечірні новини» продовжують рубрику «Афіша», де готові розповісти харків’янам та гостям міста про розважальні події на різних локаціях.

Анна Почапська, кореспондент

Головною подією цих вихідних стане «Вертеп-фест», що пройде на центральних вулицях Харкова.

Ключовий день фестивалю – 12 січня. Саме в цей день відбудуться традиційні події «Вертеп-фесту»: вертепний парад головною вулицею міста і міжнародна акція «Нова радість стала». Закриє фестиваль, як і в минулому році, фольклорна вечірка «Етновечорниці», яка пройде у «СхідОперa». 11 січня харків’ян запрошують приєднатися до нічного забігу «Біг бажань»  вулицями міста. Потрібно написати  свої головні  бажання на стартовому номері, і о 21:00 виходити  на старт за адресою: майдан Незалежності, 6. Також у Харкові стартував фестиваль вуличного мистецтва і буде тривати  близько двох тижнів в одному з торгівельних центрів міста. 12 січня 2020 року в клубі  «Корова» виступить гурт  Сергія Михалка «Ляпіс-98». Театр «Може бути» представляє трагікомічний трилер «Станція нескінченна» 11 cічня. Також інші театри міста на тиждень  влаштували для  харків’ян насичену програму – театр Шевченка – «Чоловіки не танцюють стриптиз», у ХНАТОБі – «Спляча красуня», «Червона шапочка» та «Маленький принц» – вистави для дітей. В ТЮГі – «Гидке каченя», «Таємниця снігової королеви». У театрі музкомедії  – «Попелюшка» та «Новорічний концерт» . Традиційно нас вітає Харківська філармонія.

Інна Волощук, заступник директора Харківської обласної філармонії

Дуже раді вас бачити в нашій філармонії. Ми підготували святкові концерти: 12 січня – старо-новорічний концерт – сучасні композиторі, сучасне виконання. 17 січня – саксофон в органній залі, малеча у нас охоплена – «Моцарт бебі».

На локації  Fabrika.space пройде фестиваль французького кіно «Короткі дні – короткий метр». До програми фестивалю увійшли 5 різножанрових фільмів, учасники престижних міжнародних кінофестивалів мають безліч нагород. Харків’яни також вже мають плани на найближчі дні.

 

Завтра хочемо потрапити на «Красуню і чудовисько». Ми з Херсона, Харків дуже красивий, все подобається.

Я була в останній раз на спектаклі в театрі Пушкіна «Герой нашого часу». Я мрію сходити на концерт Монатіка, я чекаю, що потраплю на нього

Це був концерт «Океану Ельзи», а в інституті мистецтв – вистава «Метро».

В мене стільки роботи, ніколи ходити на концерти. Навесні був на Сухішвілі, сподобалося. Дуже хочу в філармонію, в театр молодіжний.

12 січня відбудеться екскурсія «Ретро-трамвай. Покатушки». Організатори пропонують  зануритися у минуле не пішки, а на ретро-вагоні від кола трамваїв на Південному вокзалі. Пішохідна екскурсія «Старовинний Харків: від Різдва до Масляної» – подорож у глибину століть. Під час прогулянки пропонують побувати в улюблених місцях «тусовок» харків’ян 100-200 років тому. Дізнаєтеся, як прикрашали  місто в ці дні і які солодощі можна було купити, на ярмарках.  «Вечірні новини» бажають вам приємних вихідних і наступного тижня.

Анна Почапська, Дмитро Поздняков, Євген Сєріков