Які культурні події відбудуться у Харкові?

29 Лютого 2020

Масляна, симфонічні концерти та комедійні вистави. На які події багатий перший весняний тиждень – розкажемо в наших традиційних п’ятничних афішах.

У останній день зими та перше березня більшість  харків’ян та гостей міста святкуватимуть закінчення Масляної. Гуляння пройдуть на площі Свободи. Вже першого весняного дня у неділю святкування розпочнуться з 12-ї години. Концерти, театралізовані перформанси та різні інтерактиви, а також млинці. Закінчиться святкування традиційним спалюванням опудала Марени. Вже з понеділка кожен зможе обрати як провести вільний час за смаком.

В парк погулять или на учебу.

Любим ходить в театры по четвергам, а так – по ситуации.

Театры и кино.

У театрі Шевченка – тиждень комедій – «Примадонни», «Блез», «Смішні гроші», «Приборкання норовливої» та інші вистави. У театрі  Пушкіна  – так само рясний на комедії тиждень – «37 открыток», «Потеряный муж», «Клинический случай».

Кино, вечер с друзьями – возможно.

Наверное, больше театр, больше, наверное, кино. Мы с девушкой предпочитаем, но когда хорошая погода, конечно, лучше на свежем воздухе в парке.

Я давно на пенсии, никуда не хожу, но театры, кино люблю.

5 березня на поціновувачів балету та сучасного танцю очікує справжнє свято. Зірки американської, української і японської танцювальних шкіл зустрінуться на одній сцені, аби представити програму «Зірки балету». У другому акті можна буде побачити перший та єдиний в Україні сучасний одно актовий балет «Танго на пуантах».

6 березня  симфонічний оркестр «Слобожанський» підготував весняну програму «Лав із». Виконуватимуть твори одного з найвідоміших композиторів Італії Габрієле Денаро.

Початок весни буде  особливим і у Харківській філармонії.

Юрій Янко, директор Харківської обласної філармонії

Ну що можна очікувати на початку березня? То, безумовно, поздоровлень наших чарівних жінок. Тим паче, що вони у нас самі красивіші в світі. Це знає весь світ. Тому що українки найкрасивіші, тому важливіший, на мій погляд, буде концерт, на якому ми будемо весь вечір поздоровляти наших чарівних жінок.

Березневі концерти розпочнуться унікальною програмою «ЯНКО ШОУ». Це концерт, який немає аналогів в Україні.

Юрій Янко, директор Харківської обласної філармонії

Де буде чудова музика, чудовий настрій, вікторини, розмова з глядачем. Запрошуємо.

Олена Павличенко, Віктор Сєріков.