Як зберегти врожай

20 Липня 2018

Новий препарат, який продовжить термін зберігання врожаю плодоовочевих культур, створили харківські науковці. Він стане першим на українському ринку та дозволить замінити зарубіжні аналоги.

На прилавках ринку сьогодні можна зустріти ранні сорти яблук. Білий налив, Мантет та Мельба. Продавці кажуть, термін зберігання літніх яблук дуже короткий, від кількох днів до тижня. Осінні яблука можуть зберігати свіжість до півроку та все залежить від сорту.

Марина продавчиня

Очень хорошо сохраняется яблоко Гала, оно лежкое. Бребор – такой сорт есть хороший. Кисло-сладкое твердое. Очень хорошее. Те сорта, которые рыхлые и помягче, как Чемпион, Айдаред, они быстрее портятся.

Щоб яблука не втрачали свіжість якомога довше, у деяких продавців є свої методи.

Андрій продавець 

Погреб, сырой желательно. Там, где хранится яблоко, нужно размещать емкость с водой, чтобы яблоко не усыхало, а периодически поглощало влагу.

Науковці ж говорять, яблука, що зберігаються в холодильнику, погребі або підвалі  інтенсивно втрачають вологу.  Тож, коли  вони стають  трав’янисті на смак – це перша ознака неправильного зберігання. Тільки за минулий рік в Україні зібрали понад мільйон тон яблук. Для їх зберігання використовують імпортні препарати. Створити вітчизняний препарат, за допомогою якого можна буде зберігати овочі та фрукти та вберегти їх , від гнилі, цвілі і захворювань взялися в Інституті монокристалів.

Валентин Чубанов перший заступник генерального директора

Нам нужно было придумать не просто аналог американского препарата. Нам нужно было создать полностью патентно-чистое, новое вещество. Которые мы могли бы запатентовать, использовать и которое было бы конкурентоспособным. Нам нужно создать нечто новое, полностью украинское и которое будет использоваться для украинского сельского хозяйства.

Речовина, яку використовують для зберігання – газоподібна, і проблема полягала в технології її використання, розповідає молодший науковий співробітник інституту Олександр Збруєв. На експерименти пішло майже півтора роки, поки вчені винайшли носій, який забезпечить надійне зберігання і використання діючої речовини. Для людини препарат є повністю безпечним.

Олександр Збруєв молодший науковий співробітник

Речовина дійсно безпечна, тим більше у тих концентраціях, в яких вона використовується при обробці плодів. Це в повітрі одна мільйонна доля діючої речовини, при обробці. Відповідно, на плодах залишається ще менше. Тобто, це кількість, яка не визначається звичайними хімічними аналізаторами.

Нині препарат отримує необхідні дозволи та сертифікати безпеки. А на базі науково-дослідного інституту садівництва розробляються норми речовин для кожного сорту яблук.

Юлія Котелевська, Ольга Шевченко, Євген Сєріков.