Як вберегти ліс та не допустити його знищення

12 Червня 2019

Як вберегти ліс та як не допустити його знищення. У розпал літнього сезону дітлахам провели екскурсію лісництвом аби розповісти про основні правила поводження у лісових насадженнях.

Ліс був і залишається улюбленим місцем для відпочинку як дорослих, так і дітей. І при цьому саме люди є основною загрозою зеленим насадженням. Берегти природу необхідно змалечку, тож щоб навчити цьому дітей, лісники провели для них екскурсію зеленими угіддями та показали, з чого починається життя дерева.

От сємєчка, що собою представляє сємєчка сосни звичайної.

Дітлахам розповіли, як зернятко перетворюється у садженець та як з нього виростає велике дерево. А ще показали пожежну автівку, за допомогою якої гасять лісові пожежі.

Я узнала, как тушится лес от пожара и что через 100 лет может вырасти такая большая елка.

А найголовніше – діти дізналися правила поводження у лісі.

Не сорить, не оставлять не потушенный огонь, не бросать мусор.

Нельзя, когда тушишь огонь, оставлять маленькие соринки. Потому что может загореться целый лес и большой пожар будет. И его тогда не будет возможно потушить.

Нельзя мусорить, нельзя кричать, чтобы не распугать зверей и нельзя рубить деревья.

Я узнала, что в лесу не надо сорить и правила поведения в лесу. Правила поведения – как в гостях, так и в лесу.

Такі знання, впевнена вчителька, вже з малого віку виховають в людині повагу та турботу до навколишнього середовища та природи.

Ірина Євтушенко, вчитель початкових класів

Благодаря таким экскурсиям в лес и благодаря тому, что детям рассказывают взрослые, они воспринимают это и с детства учатся беречь лес, охранять лесное багатство, потому что это наше здоровье, наш воздух, которым мы дышим.

Лісники, в свою чергу, сподіваються, що все побачене та почуте дітлахи розкажуть не тільки одноліткам, а і дорослим.

Олексій Марощук, лісничий

Подрастающее поколение нас услышало, многие увидели. Может, в будущем мы все же сохраним лес и меньше будет тех людей, которые будут приезжать в лес и оставлять костры, оставлять мусор после себя, после отдыха.

За словами лісничого, це була перша подібна екскурсія для дітлахів, втім далеко не остання.

Юлія Котелевська, Євген Сєріков.