Як у літньому оздоровчочу таборі триває підготовка до початку зміни

12 Червня 2019

Це вихователі, які першими приїхали до табору «Лісова галявина», що у селище Високий Харківського району, щоб вже за два дні зустріти дітей.  Вже сьогодні вони активно готують заходи до відкриття першої зміни. У цьому році насичена програма розваг та оздоровлення – кажуть вихователі.

Юлія Лубенець, старший вихователь 

В этом году мы подготовили очень насыщенную программу – и оздоровительную, и научную, каникулы, и им будет интересно, и спорт для всех будет, эта организация приезжает уже не первый год, и все дети в восторге у нас будут, и экскурсии, много лагерных мероприятий.

Дітям нададуть можливість проявляти себе в колективі, виступати на сцені. Вихователі говорять, що в літніх таборах розкриваються таланти в дітях.

Юлія Лубенець, старший вихователь 

Если заинтересовывать детей правильно и подавать информацию, как для взрослых, то детки проявляют интерес. Сейчас смартфоны, телефоны, но если привлекать их правильно, дети всегда остаются детьми.

Але головна задача заміських таборів – оздоровити дітей та надати можливість відпочити перед початком навчального року.

Юлія Масалітіна, директорка позаміського закладу оздоровлення та відпочинку дітей «Лісова галявина»

Это лето у нас будет очень насыщенное, а так как у нас в заезде будет около 190 деток, подобрана программа.  Ждёт деток много мероприятий, экскурсий – Высота Маршала Конева и селище Бабаи. В этом году больше 580 детей оздоровим. 300 человек – у нас приобрела путёвки область, которые льготники, одаренные, больше 140 – поселковый совет.

На сьогодні табір пройшов всі перевірки спеціальних установ, які надали дозвіл приймати дітей. Територія повністю готова – розважальні та споривні майданчики, корпуси, навіть лікар вже на робочому місці у медпункті.

Юлія Масалітіна, директорка позаміського закладу оздоровлення та відпочинку дітей «Лісова галявина» 

Безусловно, у нас альтернативная вода, привозная, шестиразовое питание сбалансированное.

Сюди приїжджають діти віком від  шести з половиною рочків і до сімнадцяти.

Юлія Масалітіна, директорка позаміського закладу оздоровлення та відпочинку дітей «Лісова галявина» 

Огромная благодарность областным властым и властям Харьковскаго района, что помогают и поддерживают оздоровление детей, действительно, для детей это очень важно – быть в лагере и отдыхать на каникулах.

На сьогодні в Харківській області організовано відпочинок дітей, де врахованні інтереси, в першу чергу, соціально незахищених верств населення. За інформацією обласної влади, в регіоні стовідсотково діти пільгового контингенту будуть безкоштовно охоплені літнім відпочинком.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації   

Хочу сказати, що ми плануємо оздоровити не менше 7 тисяч дітей пільгового контингенту, тобто абсолютно безкоштовно за рахунок коштів обласного бюджету, хочу сказати, що це є для нас пріоритетним питанням, на якому постійно наголошує голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична.

Отримати путівку за рахунок коштів з бюджету можуть діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти учасників бойових дій, внутрішньо переміщені особи. А також діти з особливими потребами, з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти, які перебувають на диспансерному обліку. Крім того, безкоштовно можуть оздоровитися талановиті та обдаровані діти, діти працівників агропромислового комплексу, соціальної сфери, села, інші категорії.

Харківська область за останні два роки є лідером за кількістю оздоровлених дітей. На тому, що оздоровлення дітей – один із пріоритетів у роботі обласного керівництва неодноразово акцентувала увагу очільниця регіону Юлія Світлична. Цього року Харківщина темпів не збавлятиме.

Анна Почапська, Євген Сєріков.