Як почувається маленький спаніель, якого побив господар?

11 Квітня 2020

Історія про маленького спанієля, якого побив  господар облетіла чи не всі ЗМІ країни. Це сталось наприкінці березня. Тоді працівник комунальної служби побачив, як чоловік на балконі лупцює цуценя табуретом і викликав копів.

Це відео облетіло весь інтернет. Побитий та виснажений пес забився під столом у кухні квартири шкуродера. Правоохоронці одразу ж вилучили нещасного собаку та передали ветеринарам. Лікарі діагностували у чотирилапого струс головного мозку. Крім того, у нього була зламана щелепа та вибиті зуби. Сьогодні пес почувається значно краще.

Ольга Голубєва, прес-секретар КП «Центр поводження із тваринами»    

Стоїть питання щодо операції на щелепі. Расскажи что-нибудь. Тому що у нього, якщо придивитись, трошки нижня щелепа у правий бік здвинута. Має місце перелом. Лікуємо, він отримує корм, піклування, граються з ним. Да, мій маненький?

Спаніель дуже грайливий, непосидючий та добрий. Він любить сидіти на руках та цілує всіх, хто до нього приходить.

Сьогодні пес поводиться, як типове цуценя спанієля. З першого погляду і не скажеш, що він пережив таку травму.

Ольга Голубєва, прес-секретар КП «Центр поводження із тваринами»

Дуже цікаво те, що після побиття він не втратив віру у людей. Спочатку, перший день, коли його привезли, він дуже боявся людей, сторонився у куточку, а зараз, як бачите, собака дуже товариська і грайлива.

Наразі забрати цуценя додому визвались понад дві сотні людей. Та поки він залишається у Центрі поводження з тваринами.

Ольга Голубєва, прес-секретар КП «Центр поводження із тваринами»  

Зараз триває розслідування кримінальної справи щодо факту жорстокого походження з тваринами, вже після буде зрозуміло, коли ми зможемо його прилаштувати для люблячої родини.

Головним критерієм, за яким песику обиратимуть нового господаря, стане уподобання самого пухнастого.

Юлія Котелевська, Євген Сєріков.