Як дотримуються карантину в області?

11 Квітня 2020

За інформацією МОЗ, станом на сьогодні в Україні зафіксовано 2203 випадки зараження на COVID 19. У Харківській області при цьому офіційно підтверджено 6 випадків захворювання на цю вірусну інфекцію.

Кегичівській район знаходиться у віддаленні – майже 150 кілометрів від Харкова. Проте тут мешканці дотримуються карантинних умов навіть відповідальніше за жителів великого міста. У Харкові у масках на вулицях зустрічаються через одного, а от у Кегичівці кожен, кого на своєму шляху зустріла наша знімальна група – має на обличчі маску.
Люди кажуть, що побоюються розповсюдження вірусу, тому виконують поради Міністерства охорони здоров’я і намагаються залишатися вдома і виходити тільки за необхідністю.

Таїсія 

Дома сидимо, а оце надо було – виїхали. Маску, вижу, носите. Ну, конечно.

Дмитро

Так, как и везде – походи в масках. Як можна більше вдома знаходитись на самоізоляції, виходимо тільки за крайньою необхідністю. Магазини работають, в принципе-то, тільки продуктові, хлєбний – согласно законодательству.

Вадим

В маске ходять. – Магазины работают? – Ну да. – Какие? – Продуктовые.

Тетяна викладає у класі фортепіано Кегичівської музичної школи. Навіть на карантині жінка продовжує працювати. Місцеві вчителі винахідливо підійшли до умов карантину та перевели свої заняття на дистанційні за допомогою «Вайберу». Всього у школі 175 учнів, а за допомогою відеозв’язку Тетяна займається із 4 учнями віком 10-11 років. Кожен із них отримує і виконує домашні завдання. До питання безпеки та дезінфекції жінка підходить серйозно і має всі необхідні засоби при собі.

Тетяна, викладачка фортепіано у Кегичівській музичній школі

Я в маске. О, дезинфектор. Да. Перчатки. Все, как полагается. Лично я преподаю фортепиано. Я общаюсь со своими, с каждым.

На сьогодні у Кегічівському районі не зафіксовано жодного випадку зараження на Covid-19. Але медики у місцевій лікарні зазначають, що підготувалися до можливого розповсюдження  пандемії в районі.

Анатолій Федоров, головний лікар Кегичівської ЦРЛ

Вебінари у нас через день ідуть, тож всі ознайомлені, всі підготовлені, всі знають, як працювати при виявленні хвороби коронавіруса, при підозрі, вони чітко знають алгоритм роботи, тож все знають.

Ольга Сітковська, Дмитро Поздняков.