Виставка та форум Agroport розпочав роботу у Харкові.

11 Жовтня 2018

Дев’ята агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства. У Харкові сьогодні розпочав роботу Agroport. Серед ключових тем – рослинництво, птахівництво, тваринництво та вирощування органічної продукції.

Юлія Котелевська, кореспондент

Тут, у міжнародному аеропорту Харкова сьогодні стартував один із наймасштабніших аграрних заходів – Agroport. На виставкових площах представлено різноманіття обладнання та техніки. А у терміналах тим часом проходить форум.

Це вже 9-q Міжнародний форум з розвитку фермерства. В Україні ж, а саме у Харкові, його проводять п’ятий рік поспіль.

Віктор Шеремета, заступник Міністра аграрної політики і продовольства України

Харківщина – це той регіон, який має потенціал для великого майбутнього розвитку. Це великий індустріальний край, а до цього я б ще доповнив – великий аграрний край. Тому що сьогодні на Слобожанщині збираються, враховуючи урожай, який зараз збирають по кукурудзі, рекордні урожаї.

Марк Беккер, перший заступник голови Харківської облдержадміністрації

Треть валовой продукции, которая производится в области, приходится на сельское хозяйство. Я хочу отметить, что  по итогам девяти месяцев регион получил индексы валовой продукции сельского хозяйства свыше 103%. В растениеводстве мы достигли индекса 104%.

Крім того, у регіоні зріс і індекс виробництва валової продукції тваринництва. На сьогодні  він склав понад 100%.

Дмитро Титаренко, генеральний менеджер «Агропорт Україна»

Мы начали с Харьковского региона и в тесном сотрудничестве с Харьковской облгосадминистрацией все эти годы. Я считаю, что это один из наиболее успешных примеров частно-государственного партнерства.

Agroport з цього року розширив свої горизонти, окрім Харкова він тепер проходить у Львові та Херсоні. Завдяки цьому може охопити інтереси індивідуально східних ,західних та південних агровиробників. Програма форуму розрахована на три дні. За цей час тут пройдуть панельні дискусії на тему продовольчої безпеки для східних регіонів, розвитку виробництва органічної продукції, а також адаптації сільського господарства до умов зміни клімату.

Юлія Котелевська, Макс Артамонов.