Вихованці інтернату для дітей із проблемами зору отримали подарунки у День святого Миколая

19 Грудня 2018

Святий Миколай завітав і до школи-інтернату для дітей з проблемами зору.  Тут дітки готувалися до свята від самого ранку, бо протягом дня дітей вітала велика кількість гостей.

В актовій залі останні приготування. Діти для гостей і батьків підготували свято з нагоди Дня святого Миколая,  у кожного – своя роль.

Для вихованців школи-інтернату для дітей з проблемами зору подібний захід  – привід проявити свої таланти, бо, як каже директор школи, тут дітки дуже талановиті.

Олександр Білоусов, директор навчально-виховного комплексу ім. Короленка 

Несмотря на то, что у нас детки – инвалиды по зрению, но они ничем не уступают зрячим, они двигаются, учатся. У нас оркестр 94-го года бессменно является образцовым Министерства образования Украины.

Закладу – 135 років, колись харків’яни зібрали кошти і побудували цю будівлю на сто тисяч золотих. Сьогодні тут навчаються дітки, не лише з Харківської області, а й ще з 13 інших областей.

Є дитячий садочок та школа, загалом дітки навчаються 12 років.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації 

Це – найчарівніше свято, навіть дорослі мріють про світле майбутнє, про дива, і, звичайно, ми не можемо залишити поза увагою дітей і в цьому інтернаті імені Короленка – кращий в Україні свого профілю. Тому ми, звичайно, завітали до цього інтернату з солодкими подарунками. Я хочу, щоб діти відчули себе трохи щасливими і натхненними на наступний рік.

Тут є  музикальна школа, дві спортивні секції, багато інших розвиваючих напрямків. Є навіть навчання в секції туриста.   До свята готувалися від самого ранку.

Олександр Білоусов, директор навчально-виховного комплексу ім. Короленка 

Сегодня необычный день, дети которые даже заболели, они пришли, родителей дёргали – надо быть в школе. В полседьмого школа проснулась, Святой Николай на санях прилетел во двор, дети кровати заправили и ждали подарки, они их получили.

За словами  чиновників, обласна влада активно  підтримує заклади освіти регіону. Особливо цього року великий крок зроблено у розвитку інклюзивної освіти. Навіть в маленьких селах школи мають оснащення для діток з особливими потребами.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації 

Вже в п’ятницю відбудеться благодійний концерт «Класична феєрія», яку також патронує обласна державна адміністрація і особисто Юлія Олександрівна Світлична, де будуть збиратися кошти для обладнання цього закладу.

Варто зазначити, що в усіх школах та садочках області відбулися заходи, присвячені Дню святого Миколая. Жодна дитина не залишилася без уваги, говорить заступник голови області.

Анна Почапська, Євген Сєріков.