Вночі на Харківщині знайшли тіло шестирічної дівчинки

29 Липня 2021

Жахлива трагедія сталася вночі у селищі Старий Салтів. Знайшли тіло шестилітньої дівчинки Мирослави. Дитина померла насильницькою смертю. Напередодні у соцмережах з’явилися інформація щодо пошуку дівчинки, яка вийшла ввечері гуляти і не повернулась. За словами матері Мирослави – Тетяни, дитина гралась з подружкою у своєму подвір’ї, де перебував і їх 13-річний сусід. Мати зрозуміла, що дівчинка зникла, коли подружка повідомила, що та пішла з сусідом. На питання, де дівчинка, хлопець плутався у свідченнях – то не бачив її, то що розійшлися у певному місці. Очевидці зазначали, що діти пішли у бік пекарні. Була організована пошукова група з правоохоронців, рятувальників, нацгвардійців, кінологів та небайдужих людей. На жаль, пошуки завершилися трагічно – Мирославу знайшли вже мертвою. Поліцією та слідчою групою було встановлено, що дівчинку зґвалтували та побили. Наразі, у скоєному злочині підозрюють 13-річного хлопця-сусіда, який начебто бачив загиблу Мирославу останнім. Як кажуть сусіди, вони і раніше помічали, що хлопець поводиться жорстоко з іншими дітьми та тваринами. Так, три роки тому жителька будинку, яка мешкає неподалік навіть викликала поліцію через те, що він вбив цуценят. Журналісти «Вечірніх новин» з’явзалися із сусідкою підозрюваного і ось, що нам вдалось з’ясувати.

Інна, колишня жителька смт Старий Салтів

З цим хлопчиком я зіткнулася, коли у нас у частному дворі була собачка, в якої були маленькі цуценята. І одного разу ми прийшли з роботи ввечері додому і побачили, що троє з п’яти цуценят вбиті. Не просто померли, а вбиті з мотузкою на шиї. І я, звісно, в шоці була. Ми почали опитувати дітей, які там гуляли і всі вказали на цього хлопчика Богдана, що це – його рук справа. Ми намагалися пообщатися з його мамою, намагалися пообщатися з ним, ну, вони не заперечували. Ми викликали поліцію, приїхав патруль, написали заяву про жорстоке поводження з тваринами. То був 2018 рік. Поліція сказали, що будуть розслідувати, сказали, що цей хлопчик у них вже давно на не на учьоті, а якось сказали, на поганому рахунку. Що сім’я не благополучна. Цуценят поховали, і я в розпачі була, зробила пост в інтернеті про цього хлопчика. Ну і все, і це забулося. А зараз побачила оці новини, вспомнила оце все. Вспомнила, як його мамі казали тоді, що якщо він зараз убив цуценят, то може когось вбити – і людину.

Наразі, ведеться розслідування щодо безжалісного вбивства Мирослави. Вже ввечері стало відомо, Вовчанським районним судом задоволено клопотання про застосування до 13-річного підлітка запобіжного заходу у вигляді поміщення його до приймальника-розподільника для дітей строком на 30 днів. Нагадаємо, справа зареєстрована у Єдиному реєстрі досудових розслідувань за статею 115 Кримінального кодексу України – умисне вбивство. Згідно цього передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічне ув’язнення. Слідчі дії тривають.