Відновлення ліцею у Харківському районі.

28 Вересня 2018

У ліцеї «Південному», що у Харківському районі тепер тепло в кабінетах, а зі стелі не крапає під час дощу. В навчальному закладі  міста повністю замінили вікна та відремонтували дах за ініціативи Харківської обласної державної адміністрації.

Учні ліцею «Південний» тепер можуть сидіти на уроках без курток та іншого верхнього одягу. Проблема зі старими вікнами, які продувались, в закладі була давно, розказує директор ліцею Валентина Скасків, і температура в холодний період в кабінетах була не вищою  15-18 градусів. Цього року вже повністю закінчили ремонтні роботи з заміни вікон на нові енергозберігаючі.

Валентина Скасків, директор ліцею “Південний”

Діти наші були вражені, що знаходяться в комфортних класах із сучасними вікнами і, звичайно, батьки. Ми всі дуже вдячні голові ХОДА Світличній Юлії Олександрівні, керівництву Харківської облдержадміністрації. Ми відчуваємо кожного року підтримку на всіх рівнях влади.

Вчитель зарубіжної літератури Ірина Іващенко працює в ліцеї вже 30 років,  пригадує, взимку тут було дуже холодно, щілини у вікнах . Але не меншою проблемою була стеля, яка особливо в осінній період, під час сезонних дощів, протікала.

Ірина Іващенко, вчитель ліцею “Південний”  

Перестала течь крыша. Это была наша очень большая проблема, потому что только начиналась осень, нам приходилось детей переводить из некоторых кабинетов, потому что все текло, затекали стены. Сейчас после ремонтных работ крыши, мы избавились от этой проблемы.

Валентина Скасків, директор ліцею Південний

Дуже приємно, що держава приділяє велику увагу освіті і, зокрема, зміцненню технічної бази навчальних закладів.

За ініціативи голови області Юлії Світличної, яка приділяє велику увагу не тільки розвитку освіти, але і спортивному вихованню молоді, в кількох метрах від ліцею побудували нове футбольне поле з сучасним покриттям. Поки погода дозволяє, вчитель фізкультури виводить учнів займатись на свіже повітря, адже тепер для цього є умови.

Наталія Косенко, вчитель фізкультури ліцею Південний

В нашому ліцею вчаться спортивні, обдаровані діти і з допомогою цього нового поля уроки стало проводити набагато зручніше, цікавіше. Діти із задоволенням відвідують уроки  фізкультури.

Нове поле урочисто відкривали влітку цього року. Подібний майданчик хотіли побудувати вже давно, але грошей на це не мали. Тепер дякують за появу нового поля голові області Юлії Світличній.

Олена Бурлакова, секретар Південної міської ради

Задоволенні всі. Задоволені діти, батьки. В першу чергу – задоволені учні, які займаються на цьому майданчику, проводити уроки фізкультури стало набагато цікавіше. Діти можуть займатися волейболом, футболом, баскетболом, на цьому полі можна грати в бадмінтон.

Грати на полі можуть всі бажаючі, але найбільше, звичайно, радіють такому оснащенню діти, які не тільки під час уроків фізкультури займаються тут, але і приходять  у вільний час.

Ярослав, учень ліцею “Південний”

Мне очень нравится, я здесь часто бываю, часто сюда прихожу. Футбол – это мое просто, сердце.

Олена Павличенко, Макс Артамонов.