Відновлення Будинку культури у Лозовій

20 Вересня 2018

У місті Лозова Харківської області проводять масштабну реконструкцію місцевого Палацу культури.

Під час робочої поїздки до Лозівського району губернатор області Юлія Світлична ознайомилася із ходом ремонтних робіт, поспілкувалася із колективом і відзначила потужний творчій потенціал дитячих гуртків палацу.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 

Завітали у міський Палац культури, який  40 років не бачив комплексного капітального ремонту. Виправляємо цю несправедливість. З цього року розпочали ремонті роботи, які приведуть до ладу і зовнішній, і внутрішній вигляд закладу. Наразі для повного ремонту не вистачає фінансування, для того, щоб закінчити всі роботи, але думаю, якщо не в цьому, то в наступному році ми виділимо кошти, щоб завершити весь комплекс робіт, який було заплановано у проекті.

Працівники Палацу культури відзначили, що за підтримки голови регіону, вже виконаний великий фронт робіт. Так, на даний момент в будівлі замінено вікна на металопластикові, утеплено фасад першого поверху. Крім того, виконано облаштування  прилеглої території бруківкою. У приміщенні демонтовано підвісну стелю та підлогу і виконано підготовчі роботи під укладання нової стелі та ламінату. Також, вже встановлені розподільчі пристрої та прокладено кабелі. Проведено модернізацію сцени, закуплене нове освітлювальне  обладнання.

Під час  святкування Дня міста Лозова, Юлія Світлична передала колективу Палацу культури нове обладнання – портативні рації та планшети для ведучих, що будуть застосовані  під час проведення загальноміських культурно-мистецьких заходів.

Ольга Сітковська, Дмитро Поздняков.