Відкритий урок для школярів провели в академії Національної гвардії України

22 Березня 2019

Популяризація військових професій. В Національній академії Національної гвардії України для старшокласників пройшов відкритий урок.  Курсанти – нацгвардійці показали всі  переваги військових спеціальностей, де є навіть прояви романтизму. За дійством спостерігали  наші журналісти.

Дощ для курантів не перешкода. На плацу академії все по-справжньому. Підрозділи спеціального призначення демонструють, що вміють після кількох років навчання.

Найбільше захоплення у школярів від, так званої, живої піраміди.

Крім цього, курсанти показала вміння працювати зі зброєю в руках на спеціальних завданням. Дівчата продемонстрували, що їм під силу холодна зброя.

Розважав всіх військовий оркестр. При цьому найбільше емоцій у школярів викликала військова техніка, БТР, в якому можна відчути себе у ролі військового танкіста і звичайно зробити селфі, вдалося  і знімальні групі «Вечірніх новин».

Анна Почапська, кореспондент 

Сьогодні старшокласники відчули, як не просто бути військовим, проте деякі з опитуваних все-таки вирішили вступати до Національної гвардії.

Десятий та одинадцятий класи – хлопці беруть зброю у руки, дівчата  – більше спостерігають. Не дивлячись ні вік, деякі з відповідальністю ставляться до вибору майбутньої професії.

Олексій Котляр

После 11 пойду в Нацгвардію,  собираюсь. Я уже давно задумываюсь, давно езжу  сюда, в Нацгвардию.

Данило Кур’янов

Очень понравилось, особенно бойцы.

До речі, дівчата, також, охоче стають студентками та курсантками, говорять в академії. На сьогодні сто дві представниці слабкої статі тут навчаються.

Олександр Морозов,  перший заступник начальника Національної академії Національної гвардії України

Це психологи-філологи, але на сьогодні, ми сказали де зможете, там і будете служити, навіть на рівні з хлопцями.

Також, старшокласникам показали тренажери, де курсанти навчаються у віртуальних бойових умовах стратегії введення бою.

Тренажер – відпрацьовується водіння і робота командира і оператора, введення бойовим модулем, який там знаходиться безпосередньо в самій машині.

Нацгвардію часто називають елітою Українських Збройних сил, інші угрупування ображаються на таке поняття, проте, дійсно, захист української землі – спільна справа і готувати хлопців потрібно з юнацтва,  певні військові педагоги.

Олександр Морозов,  перший заступник начальника Національної академії Національної гвардії  України

Для того, щоб сформувати дійсно військовослужбовця, це 17 років, потрібно вступати і формується чоловік, далі вже важче, щось виправляти, хоча методики дозволяють, тому 17 років хлопці – саме те.

За спостереженнями викладачів академії Нацгвардії,  після дня відкритих дверей для школярів,  30 відсотків вступають, по закінченню 11 класу, до Нацгвардії. Не обійшлося під час екскурсії і без побутових речей – дітям показали, як відпочивають нацгвардійці – казарми на сто ліжок, їдальню з характерними запахами, в меню є і м’ясо і риба і молочні страви. Військових потрібно годувати добре, щоб були сили захищати Україну.

Анна Почапська, Макс Артомонов