Відкриття платформи інформаційного партнерства YEP

12 листопадаа 2018

15 листопада у Харківському національному університеті радіоелектроніки відбудеться відкриття платформи інформаційного партнерства YEP.

YEP – це громадська організація, головною метою якої є підвищення підприємницької культури в академічній сфері, тобто у класичних освітніх закладах та створення умов для розвитку українських інноваційних проектів в університетах.

У цьому році YEP вперше відкриває свої двері у Харкові для всіх бажаючих, створюючи повноцінний YEP інкубатор у Харківському університеті радіоелектроніки.

Віктор Каук, керівник YEP інкубатора ХНУРЕ, доцент кафедри програмної інженерії ХНУРЕ 

Что  такое инкубация, мы тоже знаем. Это когда мы отбираем проект и потом вокруг него делаем разные активности, чтобы проект вырос до инвесторов, чтобы его можно было показать за рубежом, в Европе и так далее.

В університеті наголошують – місія майбутнього інкубатора – це орієнтація та створення саме українських проектів, які потім було б можливо презентувати на міжнародному IT-ринку.

Ольга Сітковська, кореспондент

 Харківський національний університет радіоелектроніки запроваджує нову якісну складову у системі освіти. Студентам надається можливість отримувати не тільки знання, але і практичні навички у сучасному конкурентному середовищі.

YEP інкубатор – це некомерційна установа, де cтудентам ще з першого курсу надають умови, в яких вони можуть спробувати свої сили у створенні власного продукту, не витрачаючи свій час у майбутньому,  працюючи найманцями у міжнародних компаніях.

Віктор Каук, керівник YEP інкубатора ХНУРЕ

У нас сейчас, как правило, поработав 5-7 лет в бизнесе, получив некую финансовую подушку безопасности, и тогда он готов рисковать и делать свои проекты. Во всем мире этот фокус смещен именно в университетское время, потому что это самое творческое время, и мы хотим реализовать эту идею с помощью команды YEP и с помощью тех ресурсов, которые есть и в университете, и в городе Харьков.

Навесні цього року університет радіоелектроніки та команда YEP підписали узгодження про взаємодію. З цього моменту почалася підготовка і будівництво локації.

Василь Россіхін, проректор ХНУРЕ

 Внаслідок взаємодії з міжнародними інституціями, з бізнес-структурами і що головне – при підтримці Харківської облдержадміністрації у нас виник концепт щодо організації цього простору.

Адміністрація області координує взаємодію бізнесу, інвесторів із науковцями вишу, що дає змогу реалізовувати багато спільних проектів. Голова області Юлія Світлична регулярно відвідує цей навчальний заклад та допомагає у вирішенні багатьох питань.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Національний університет радіоелектроніки.

Один з найкращих технічних університетів країни, з історією та традиціями, понад 7 тисяч студентів, майже тисяча науковців.

Говорили про сучасні навчальні підходи, створення наукового парку та діяльність дослідного заводу університету, який виробляє електронні прилади для української армії.

Щодо відкриття платформи, то сьогодні тут роблять останні штрихи у підготовці до офіційного старту академічного бізнес-інкубатора, який відбудеться 15 листопада. Захід планується у вигляді прес-конференції, на якій будуть присутні представники Харківської облдержадміністрації, керівництво університету радіоелектроніки, ЗМІ, студенти, засновник громадської організації YEP Андрій Заїкін та міжнародні партнери.

Василь Россіхін, проректор ХНУРЕ

Представники бізнес-інститутів, плюс організація «Гараж 48», яка є співзасновником системи бізнес-інкубаторів YEP.

Після прес-конференції очікується виступ Віталія Фіша – IT-підприємця, ментора та консультанта IT-проектів, після чого студентам нададуть можливість поспілкуватися із гостями заходу.

Ольга Сітковська, Віктор Сєріков.