Відкриття медіатек у регіоні триває

6 листопадаа 2018

На Харківщині з’явилась ще одна медіатека. Кімнату, у якій є цікаві та пізнавальні книжки та вільний доступ до інтернету, відкрили у Солоницівському ліцеї № 2. До кінця року, за завданням губернатора Юлії Світличної, на Харківщині запрацюють 25 таких медіатек.

Новенькі книжки на полицях, зручні меблі, сучасні ноутбуки та вільний доступ до інтернету. Це – нова медіатека, що з’явилась у Солоницівському ліцеї № 2.  У цій кімнаті учні можуть читати енциклопедії, художню літературу, спілкуватися та шукати корисну інформацію в інтернеті. Діти кажуть – тепер навчатися буде значно цікавіше.

Єлизавета Левченко, учениця 7 класу

Це дуже цікаво, так як з’явився інтернет. А це полегшує життя багатьом дітям, які не мають можливості вдома шукати якусь інформацію, писати конспекти. З’явилось дуже багато цікавих і нових книг. Також – фантастика для вільного часу, хто полюбляє читати.

Єлизавета Чернобай, учениця 7 класу

Я буду частенько сюда приходить, потому что уж очень люблю книжки.

Бібліотекар медіатеки говорить – діти з нетерпінням чекали появи такої кімнати у ліцеї.

Лариса Матюшенко, бібліотекар ліцею

Особливо вони чекали нових книжок, тому що знали, що багато закупили. Також чекали інтернета, щоб заходити за допомогою ноутбуків. Ми також намагаємось проводити уроки за допомогою дошки проекторної. Це також усім подобається.

Медіатеку у Солоницівському ліцеї № 2 відкрили за сприяння губернатора області Юлії Світличної. На урочисте відкриття до закладу завітали представники обласної та районної  влади.

Костянтин Жидков, голова Дергачівської райдержадміністрації

При софинансировании с Харьковской ОДА при помощи Юлии Александровны Светличной нам удалось сделать медиатеку.

Заступник голови області Анатолій Бабічев зазначив – розвиток освіти на Харківщині  є пріоритетним напрямком роботи губернатора.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації

Для обласної державної адміністрації, для губернатора Юлії Світличної освіта залишається пріоритетом №1 розвитку нашого регіону. Один із напрямків – медіатеки, створення таких оазисів розвитку дитини. Оазисів спілкування, місце, де можна провести будь-які комунікації. Тому дуже приємно, що ми відкриваємо чергову медіатеку.

Нагадаємо, робота щодо створення медіатек, інклюзивно-ресурсних центрів та ресурсних кімнат нині триває у кожному районі області.  До кінця цього року  за дорученням губернатора в регіоні мають створити 25 медіатек, 27 інклюзивно-ресурсних центрів та 15 ресурсних кімнат.

 Кристина Загребельна, Євген Сєріков.