Відкрите тренування для своїх вболівальників провела збірна України з футболу

9 Жовтня 2019

Відкрите тренування для своїх вболівальників провела збірна України з футболу. Подивитися на улюблених гравців на стадіоні «Металіст» зібралися кілька тисяч вболівальників.

На автобус з футболістами національної збірної України вболівальники очікують кілька годин. Їх поява у вестибюлі стадіону «Металіст» провокує справжній фурор.

Поки гравці роздають автографи, головний тренер національної збірної Андрій Шевченко йде на прес-конференцію до ЗМІ і одразу спростоває чутки про те що, він залишить команду та стане тренером італійської команди «Мілан».

Андрій Шевченко, головний тренер збірної України з футболу

У меня нет планов и я даже не думал о том, чтобы покинуть команду. Перед мной стоит задача и я верю в коллектив, верю в нашу сборную, поэтому я здесь нахожусь и работаю. И я собираюсь свой контракт доработать до конца.

За словами Андрія Шевченка, він та його команда мають намір вийти у чемпіонат Європи з футболу 2020 року, а ще, керуючись нагодою, звернувся до вболівальників.

Андрій Шевченко, головний тренер збірної України з футболу

Ждем вашей поддержки, пожалуйста, приходите и поддержите команду.

А вболівальників у збірної і справді багато. Попри прохолодну погоду на відкрите тренування команди прийшли подивитися кілька тисяч людей.

Андрій, вболівальник

Мы все ждем, чтобы наша сборная показала хорошую игру, чтобы мы вышли и победили. Я от всех болельщиков желаю только самого лучшего нашей сборной.

Тренування збірної тривало близько двох годин, після чого футболісти вирушили на трибуни до вболівальників аби роздати автографи та зробити спільне фото.

Крім того, на «Металісті» відбулася службова нарада за участі представників Української асоціації футболу, обласної влади та правоохоронних органів, де обговорили питання забезпечення громадського порядку під час проведення матчу відбіркового етапу чемпіонату Європи з футболу. Очікується, що спортивний захід відвідає близько 35 тисяч вболівальників. Охороняти публічний порядок буде більше 2,5 тисяч силовиків.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації

Це, дійсно, для нас подія і ми пишаємося тим, що ми залишаємось центром розвитку міжнародного спорту, як це не було важко, але нам вдалося повернути міжнародний футбол до Харкова, завдяки особистій підтримці, роботі та втручанню Юлії Світличної. Всі питання стосовно протипожежної безпеки, щодо безпеки всіх вболівальників, щодо безпеки футболістів, щодо приїздів, від’їзду, супроводів сьогодні були обговорені. Тому немає таких серйозних питань, які б ми не могли вирішити, тому все на сьогодні в робочому порядку і ми готові до проведення цього матчу.

Гра між збірними України та Литви відбудеться вже цієї п’ятниці на стадіоні «Металіст». Що важливо, до трибун фанатів будуть запускати не за три години, як завжди, а за дві.

Юлія Котелевська, Дмитро Поздняков.