Відбулось перше відкрите тренування «Харківських Соколів»

9 Жовтня 2019

Взяти автограф в улюблених спортсменів та подивитись на гру, так би мовити «за лаштунками». Така можливість була у шанувальників баскетбольної команди «Харківські Соколи». У спорткомплексі «Локомотив» відбулося відкрите тренування.

Відкрите тренування та автограф-сесію влаштували гравці баскетбольного клубу «Харківські Соколи» для своїх вболівальників. Цьогоріч команда дебютує в баскетбольній суперлізі. Одним із її генеральних спонсорів виступає компанія Sunoil, яка всебічно підтримує команду.  А тренуватиме спортсменів досвідчений тренер Володимир Коваль.

Володимир Коваль, головний тренер баскетбольної команди «Харківські Соколи»

Почему я принял такое решение, потому что это очень амбициозный проект, амбициозные люди возглавляют клуб. И я думаю, что это не на один год и мы будем радовать харьковских болельщиков хорошей игрой.

Із приходом нового головного тренера у складі команди відбулися зміни. Джин Тіг вперше виступає не тільки в команді «Харківських Соколів», а і в Україні взагалі. Баскетболіст впевнений, що це буде кращий сезон за 6 років його кар’єри.

Джин Тіг, центровий гравець

Я вважаю, що тут гарний рівень гри. Кожна гра конкурентоспроможна, кожна команда – це завжди різний виклик,  гравці у гарній формі, тож, це справді гарні змагання.

Задачі, які ставить капітан команди – вигравати кожну гру та вище підійматися турнірною таблицею.

Ігор Бояркін, капітан команди

Опять же таки, команда – новичок и всегда перед новичками стоит задача – проявить себя. И мы начинаем «темной лошадкой», но я думаю, что в этом году мы удивим всех. Чуть-чуть не хватает каких-то моментов, я думаю, мы будем это все дорабатывать и победы придут и на нас уже будут смотреть не как на «темную лошадку», а уже совсем по-другому.

Показати себе «Харківські Соколи» зможуть вже найближчими днями – 9 жовтня відбудеться гра із баскетбольним клубом «Запоріжжя», а 11-го – із клубом «Прометей».

Юлія Котелевська, Макс Артамонов.