Відбудова спортивних об’єктів в регіоні триває

15 Жовтня 2018

Спортивна інфраструктура області активно розвивається. На Харківщині будуються нові фізкультурно-оздоровчі комплекси, відкриваються спортивні майданчики. І це позиція голови  області Юлії Світличної, адже очільниця регіону підкреслює – розвиток спорту – майбутнє держави.

Зелений прямокутник спортивного майданчику з ідеальним штучним покриттям одразу впадає у очі. Якщо не знати, що це у області, то за зовнішнім виглядом майданчика можна подумати, що він знаходиться у обласному центрі. Оскільки жодним чином не відрізняється від тих сучасних спортивних майданчиків, що є у Харкові. Жителі Мерефи кажуть – зовсім нещодавано про таке і мріяти не могли. Ще зовсім юний спортсмен – 9-ти річний Андрій не так давно став ходити на футбольні тренування. Каже – коли стане дорослим, мріє стати професійним  футболістом.

Андрій Науменко, 9 років

Мне тут очень нравится. Нравится, тут хорошее покрытие, удобно бегать.

До этого мы играли с ребятами в школе. Там покрытия не было никакого, там обычная трава, пески, неудобно.

У захваті від нового майданчика і інші футболісти:

Данило Кондратенко, 12 років

 Очень нравится,  потому что здесь удобней, хорошая площадка, покрытие хорошее, ворота.

Кирило Грицай, 13 років

Мягко, и падать не больно. Тут удобней намного играть, чем у нас в школе. Мы сюда ходим, играем.

Про те, що сучасний майданчик – давня мрія жителів Мерефи говорить і тренер місцевої дитячо-юнацької спортивної школи:

Олександр Субота, тренер КДЮСШ міста Мерефи 

Это очень необходимо. Мы ждали очень этой площадки. Потому что мы в городе играем на таких покрытиях. А у нас, к сожалению, не было такого покрытия. Это долгожданная наша просьба была. Это очень нужное и покрытие хорошее – все на высшем уровне.

Спортивний майдачник такого рівня у Мерефі перший – говорить міський голова Веніамін Сітов. Його поява стала можливою завдяки підтримці голови області Юлії Світличної:

Веніамін Сітов, Мереф’янський міський голова

Открыта в этом году эта площадка, посмотрите сами – универсальная площадка с искусственной травой, футбольная площадка.  Это проект, который мы осуществили благодаря поддержке областной администрации, Департамента молоди и спорта и непосредственно Юлии Светличной – нашего губернатора, потому что это первая у нас такая площадка. И мы, конечно, очень-очень довольны этой площадкой, потому что, посмотрите сами, сколько детей. Здесь постоянно целый день количество детей не уменьшается. Здесь и взрослые приходят, играют, и все это, действительно, для Мерефы большой-большой плюс для здорового образа жизни.

Спортивний майданчик ніколи не буває порожнім – говорять місцеві. На нього приходять займатися спортом як малеча, так і дорослі. І на цьому у Мерефі зупинятися не планують.

Веніамін Сітов, Мереф’янський міський голова

Мы будем устанавливать тренажерно-атлетические элементы, мы будем здесь освещение, ограждение по периметру делать и беговую дорожку. Вот такой мини-стадион классный получится, такой универсальный типовой.

Крім того, одразу за цим майданчиком вже будують ще один новий – на ньому можна буде займатися різними видами спорту, зокрема, баскетболом, волейболом, гандболом. У подальших планах – поява сучасних міні-стадіонів у всіх школах Мерефи.

Ірина Дергоусова, Дмитро Подняков.